איטום מבנים תת קרקעיים היא פעולה מורכבת שחייבת להתבצע על ידי המומחים. מומחים בתחום הם אותם אנשי מקצוע שמספקים עבודות שיפוצים מקצועיות כמו למשל חברות שיפוצים וקבלנים רשומים. חשיבות איטום של מבנים אשר בנויים מתחת לקרקע היא במעלה ראשונה! שכן מבנים אלה מהווים היסודות והבסיס של המבנה, בעוד שהם חייבים להיות תקינים ושימושיים. אז איזה מבנים ישנם? מתי צריך לאטום וכיצד עושים זאת נכון? הכול בהמשך. 

מבנים תת קרקעיים הם אותה חללים שבנויים מתחת לקרקע. לדוגמא: מרתפים, חניונים, מקלטים, מאגרים תת קרקעיים ושאר מבנים תת קרקעיים שכולם משמשים בני אדם למגורים, לאחסון, למקלט ולשאר מטרות. לכן הם חייבים להיות אטומים, יבשים ותקינים. 

מתי כדאי לאטום חללים מתחת לקרקע?

איטום של כל מרחב – בין אם מעל הקרקע או מתחתיה – חשוב מאד, בעיקר במבנים ישנים או כאלה שלא נבנו בצורה נכונה ומקצועית. כאשר הייתה הצפה במקום, בזמן שחדרו לחות או גשם למבנה, במקרים של מבנה לא יציב וישן ובשאר מקרים: חשוב לבצע איטום מקצועי של מעטפת המבנה ובכך להפוך אותו לבטוח ושימושי. 

כיצד אוטמים נכון?

כאשר מדובר בעבודה נרחבת שנפרסת על מטרים רבים וכשמדובר בצורך באיטום מקצועי יש לפנות רק אל אנשי מקצוע כמו ביטומני. אנשי מקצוע מומחים בתחום יגיעו למקום, יאבחנו את הבעיות במבנה ויספקו תכנית עבודה מסודרת ונכונה. לאחר אישור הצעת המחיר יגיעו המומחים ויבצעו איטום באמצעות חומרים ייעודיים, כלי עבודה מקצועיים, כמו גם באמצעות ידע וניסיון. בכך אפשר להשמיש את המבנה, להעלות את ערכו ולחיות או לעבוד במקום בטוח ונעים יותר. בחרו את המשפצים המומלצים והטובים ביותר ותוכלו להנות מאיכות במרחב המגורים או במרחב העבודה. 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *