אנשים רבים נחשפים בשנים האחרונות לתהליך שטיפה בקיטור. תהליך מסוג זה מאפשר שטיפה חזקה יותר שמתמודדת עם כתמים קשים על מגוון משטחים. שטיפה בקיטור היא פעולה שלא ניתן לעשות בניקיון רגיל והיא שיטה מתקדמת ומקצועית לניקוי מגוון משטחים כגון: ניקוי אבנים משתלבות, ניקוי רצפת בטון, ניקוי פרקט, ניקוי רצפת גרנוליט, ניקוי מדרכות, ניקוי אבני שפה, ניקוי קירות, ניקוי סוככים, ניקוי עץ, ניקוי רצפת דקים, ניקוי מתכת, ניקוי אבן ירושלמית, ניקוי שיש, ניקוי אבן מצפה, ניקוי בריכות שחייה, ניקוי מבנים תעשייתיים, ניקוי משרדים, קניונים,  ועוד.

מתי נזדקק לשטיפה בקיטור?

שטיפה מסוג זה הנחשבת שטיפה אינטנסיבית במיוחד המתאימה לניקוי כתמים קשים במיוחד כמו כתמי פיח, כתמי שמן, שאריות מזון, נשורת עצים, פגעי מזג אוויר, ספיגת נוזלים, מסטיקים שנדבקים למשטח, כתובות גרפיטי, כתמים שחורים ממי גשם , ועוד.

מלבד זאת, שטיפה בקיטור מתאימה גם לחידוש משטחים וזאת בעיקר כאשר המשטחים מאבדים את הברק או את שכבת ההגנה והציפוי שלהם – שכבות הנשחקות במהלך השנים.

מדוע שטיפה בקיטור נחשבת כה יעילה?

היעילות של שטיפה בקיטור מגיעה לידי ביטוי גם בעוצמה שהקיטור מאפשר, בהגעה אל מקומות נסתרים ומלוכלכים, וגם בטמפרטורות הניקוי שנעשית ב – 200 אטמוספרות וטמפרטורה של 140 מעלות שמסייעת להסיר כתמי עובש, פיח, כתמי שמן, שאריות מזון, נשורת עצים, פגעי מזג אוויר, ספיגת נוזלים, מסטיקים שנדבקים למשטח, כתובות גרפיטי, כתמים שחורים ממי גשם ועוד.

שמירה על סביבה סטרילית ונקייה

שטיפה בקיטור נעשית פעם בשנה בממוצע והיא מתאימה למי שרוצה לשמור על איכות חייו וסביבה סטרילית ונעימה יותר. עם זאת ישנם מקומות כמו מפעלים או תעשיות הקשורות למזון בהם שטיפה בקיטור היא פעולה יומיומית המתבצעת בכל יום.

לאחר השטיפה בקיטור חשוב לשמר את המשטח על ידי ציפוי בלכה על בסיס מים או בכל שכבת הגנה המתאימה למשטח עליו אתם רוצים להגן.

לסיכום נאמר כי שטיפה בקיטור היא שטיפה המתאימה לבתים פרטיים, משרדים, מפעלים, בתי עסק, מסעדות, בתי קולנוע, קניונים או כל מקום בו תרצו לשמור על הניקיון ולעשות זאת בצורה טובה במיוחד.

השיטה הנעשית באמצעות לחץ מים גבוהה ואדים – מסייעת לאנשי המקצוע המומחים בתחום לבצע עבודה מעולה שתותיר את המקום נקי ומצוחצח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *