למה חשוב להתקין ספרינקלרים בדירה חדשה?

אנו נוקטים בפעולות מנע חשובות על מנת לשמור על הבטיחות שלנו ושל האנשים שנמצאים סביבנו כל הזמן, לפעמים מדובר בתקן שחייבים לאכוף אותו כדי שכולם יוכלו לטייל בקניון בשלווה או לשבת בבית הספר ללא כל דאגה כי במקרה של חירום יש את ההנחיות והציוד הנדרש לשם שמירה על כל האנשים שנמצאים במסגרת זו על ידי האדם שאמון על כך. המאמר באדיבות ברזילי לאינסטלציה, המבצעים עבודות אינסטלציה מורכבות, החלפה וטיפול במאשבות מים ועוד.

אחת הפעולות ששומרות עלינו מפני מקרים של שריפה היא התקנה של מערכות שמונעות את ליבוי הלהבות עד אשר יגיעו לוחמי האש לכבות את השריפה בצורה מקצועית עם כל הציוד הנדרש. אותה המערכת בנויה מצנרת חכמה אשר מזרימה מים אל ספרינקלרים שמותקנים בכל חדר ומופעלים בצרה אוטומטית במידה ומורגש חום גבוה באותו חלל.

התקנה של ספרינקלרים בכל מקום

כיום אפשר לשים לב לאותם ספרינקלרים כמעט בכל מבנה ציבורי בו נהיה וגם בבניה המודרנית אשר מכילה את אותם ספרינקלרים יחד עם ידית ביטחון שאותה אפשר לסגור לאחר שהסכנה כבר חלפה. בדומה לגלאי עשן אבל עם הרבה יותר אפקטיביות מכיוון שגלאים אלה חשים בחום הגבוה שנגרם משריפה וישר מתחילים לעשות את העבודה החשובה שמצילה חיים של אנשים שיכלו להיות בסכנה אמיתית בזמן שבו מחכים עד שלוחמי האש יגיעו אל הכתובת הנכונה ויכנסו כדי לכבות את האש. בדיוק כפי שרוכשים דירה שמגיעה עם ממ"ד כך גם כדאי להבין את היתרון העצום שדירה עם מערכת שלמה של ספרינקלרים מביאה אל הביטחון של הדיירים באותו הבית.

התקנה מקצועית ותכנון נכון

בדיוק כפי שלא הייתם רוכשים ממ"ד תוך התפשרות על הרמה של הביטחון שהוא מציע, כך חשוב לוודא כי התקנה של מערכת ספרינקלרים מתבצעת אך ורק על ידי חברה שכבר יש לה ניסיון רב בהתקנה של מערכות מעין אלה תוך ביצוע העבודה ברמה הכי גבוהה שניתן. אחרי הכל מדובר במערכת שאתם צריכים להיות בטוחים שעובדת בצורה טובה ומעל לכל ספק, שאם לא כך מדובר בעבודה עליה משלמים כסף רב לשווא. יש לתכנן את ההתקנה של המערכת בצורה נכונה ורצוי לעשות כן עוד בשלבי ההקמה של הדירה כדי שההתקנה תהיה אפקטיבית ומשתלבת בקירות הבית כולו עם ספרינקלרים בכל חלל ברחבי הבית.

לא צריכים להתפשר על המראה של הדירה

ההתקנות אשר מתבצעות ההיום יכולים להגיע בצורה שמחמיאה לעיצוב הכולל של הבית, ואינה מציגה ספרינקלרים וברזים בצורה בולטת שאינה נראית מחמיאה לבית פרטי אלא יותר מתאימה למבנה תעשייתי. ניתן לבקש טרם ההתקנה כי ספרינקלרים יהיו חלק אחיד מהנמכת גבס שמתבצעת על מנת שאלה יהיו נסתרים ככל הניתן יחד עם רוזטה שבשעת הצורך תתפרק עם יציאת הספרינקלר החוצה.

 

sprinklers

צרו קשר עכשיו!