היום ניתן למצוא לא מעט סוגים שונים של שיטות לצורך איטום הגג. אף אחד לא רוצה לקום בבוקר ולגלות שהגג שלו דולף, לכן חשוב להתכונן לכך מבעוד מועד. אחת הדרכים היעילות ביותר לעשות זאת, היא באמצעות איטום גגות ביריעות ביטומניות. מדובר על שיטה נפוצה ופופולארית שצברה תאוצה, ונחשבת לשיטה מומלצת במיוחד בארץ ובעולם. למעשה, מדובר על יריעות חזקות ועמידות, שאינן מושפעות ממזג אוויר סוער או משמש ישירה. יריעות אלו משמשות לצורך כיסוי של גגות שטוחים או לחילופין, מתחת לרעפים של גגות רעפים. ניתן להשתמש בהן על גגות מתעקלים, היות והתפרים נמסים, ובכך מונעים זליגה של מי הגשמים פנימה.

3 היתרונות המרכזיים ביותר של איטום גגות ביריעות ביטומניות

  1. מדובר על שיטת איטום מוכחת בעלת מוניטין איכותי. גגות שעברו איטום באמצעות יריעות ביטומניות, מצליחים להחזיק מעמד לאורך זמן רב, כולל 20 שנים ואף יותר. ברוב הפעמים, אין צורך בביצוע של תיקונים משמעותיים, היות והיריעות חזקות ועמידות, הן אינן מושפעות מקרני השמש הישירות או מרוחות חזקות וסערות.
  2. שיטת ההתקנה של יריעות ביטומניות קלה ופשוטה, ולכן ניתן לאטום את הגג תוך זמן קצר יחסית. כמו כן, שיטה זו מושלמת לצורך איטום של סדקים, היות והיריעות מתאפיינות בחוזק מתיחה גבוה במיוחד.
  3. יריעות ביטומניות מספקות ערך גבוה יותר משאר שיטות האיטום הפופולאריות, היות ומדובר על חומר איכותי ועמיד לאורך זמן. בטווח הרחוק מדובר על פתרון משתלם במיוחד, היות ואין שום צורך לבצע תחזוקה שוטפת או תיקונים, ולכן ניתן ליהנות מהחיסכון בעלויות הנלוות. 

לסיכום, איטום גגות ביריעות ביטומניות נחשב לאחת משיטות האיטום המומלצות ביותר, קבלו פרטים נוספים באתר http://www.otmim.co.il. מדובר על שיטת איטום המגיעה לרוב עם אחריות מקיפה לאורך זמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *