קבלני איטום

קבלני איטום

איטום גג זוהי פעולה חשובה מאוד הנחוצה לכל גג של מבנה. בהעדר איטום ראוי לגג הרי שהמבנה איננו מוגן באופן הרמטי. בטרם מגיעה עונת החורף אשר בה בהעדר איטום מתאים תוכל לסבול מרטיבות ונזילות בתוך הבית, חשוב לבדוק ולוודא כי גג ביתך אטום בצורה הטובה ביותר. במידה ואיטום הגג דורש חידוש, יש לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר לצורך ביצוע פעולת האיטום. קבלני איטום הם הכתובת לפנות אליה עבור כל מי שזקוק לבדיקת איטום גג ולביצוע כל סוגי פעולות האיטום בכל גג של מבנה

מי הם קבלני איטום

קבלני איטום הם אנשי מקצוע העוסקים בתחום איטום גגות. איטום גגות הוא תהליך המתבצע על ידי בחירה בחומר איטום כלשהו, שמטרתו היא להעניק לגג את האיטום האידאלי מפני חדירה בלתי מבוקרת של חום לתוך המבנה ומפני חדירת מים וקור לתוכו. כיום ניתן לאטום גגות באמצעות חומרי איטום שונים המבוססים על מים או על חומרים שונים, באמצעות שיטת זיפות גגות אשר במהלכה אוטמים את הגג בעזרת מריחת זפת או באמצעות שיטה חדשה יחסית הקרויה שיטת היריעות הביטומניות- בשיטה זו נפרשות יריעות איכותיות שמטרתן היא לאטום את הגג, על כל הגג. לאחר פעולת האיטום יש לבצע פעולת בידוד על ידי מריחת סיד או חומר הלבנה אחר.

באיזו שיטת איטום כדאי לבחור

מכיוון שישנן כמה שיטות איטום ומי שלא מכיר את התחום אינו יכולת להחליט באופן עצמאי בצורה הטובה ביותר באיזה חומר איטום ובאיזו שיטת איטום כדאי להשתמש בכדי שהגג יהיה אטום באופן האידאלי, חשוב לבחור בשירותיהם של קבלני איטום מקצועיים, בעלי ותק וניסיון, אשר יוכלו לבחון את גג המבנה ובהתאם לכך להחליט איזה חומר איטום יתאים לו ביותר, על פי פרמטרים שונים שיש לקחת בחשבון.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *