איטום מרפסות

איטום מרפסות

גשם זה דבר נפלא שכולנו מחכים לו. כולם – פרט למי שיש לו סיבה לחשוש מנזקי הגשם. כן, במקרים מסוימים אנשים חוששים מהגשם. ויש להם סיבה לכך. נניח שאדם מודע לכך שגג הבית שלו אינו מוגן מפני רטיבות, וביום של גשמים הוא עתיד לראות מים מחלחלים אל תוך המבנה, הוא בהחלט עלול לחשוש מיום של גשמים. אבל כולנו יודעים שהגשם עתיד להגיע, אם לא היום, אז שבוע הבא או עוד חודש. ולכן חשוב כל כך להכין את הבית לחורף. כך שכאשר הגשם יגיע גם אתם תוכלו לשמוח בבואו! קראו בהרחבה על פתרונות איטום גגות באיטום ישיר.

מה עם המרפסות?

מלבד לגגות המבנים שחשופים למים, אנחנו חייבים להתייחס גם למרפסות. וזאת כי מרפסת ביתית גם היא חשופה למים. ובמידה והיא אינה אטומה כראוי היא עלולה לאשר חלחול של מים פנימה. למה זה משמעותי? לחדרים שקיימים מתחת למרפסת המדוברת. זה רלוונטי במיוחד לבניינים משותפים או למבנים מרובי קומות. המים שיחלחלו במרפסת יגיעו לקומה שמתחת וירטיבו את החדר. מצב מעיק ולא נעים שחייבים לטפל בו במועד. כדי למנוע נזקים ואף סכסוכים בין שכנים.

איטום יעיל למרפסות

בכל בנייה של מרפסת יש לבצע איטום יסודי. איטום זה מתבצע באמצעות חומרים מיוחדים שנועדו להפוך את הקרקעית של המרפסת לאטומה לחלוטין. כך שגם ביום של גשמים המים לא יצליחו לחלחל פנימה ולגרום לרטיבות למבנה עצמו. אך במהלך השנים עלול האיטום הזה להינזק. מה שיגרום לחלחול של מים. כמו כן במידה והמים מצטברים במרפסת האיטום לא תמיד יצליח למלא את התפקיד שלו ועלולה להיגרם נזילה.

מה עושים כדי למנוע זאת?

חשוב להיות ערניים ולדעת כי מיד כאשר מגלים התחלה של רטיבות יש לפנות אל חברת איטום כמו איטום ישיר. וזאת כדי להזמין שירות איטום מרפסות. חשוב לדעת כי איטום זו מלאכה מורכבת שדורשת הרבה מאוד ידע והכירות עם האמצעים הקיימים בתחום. ולכן עלינו לאתר חברה מקצועית ומומלצת שמכירה היטב את העבודה, ויש לה ניסיון רב בביצוע משימות איטום מרפסות. חברה כזו תוכל לטפל ברטיבות ולמנוע אותה באמצעות איטום מרפסות יעיל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *