איטום גגות

כולנו יודעים עד כמה חשוב לאטום את הגג לקראת החורף, כדי להיות מוכנים לכל הגשמים שצפויים להגיע. עונת הקיץ נחשבת לעונה המושלמת כדי לאטום את הגג, לנקות את המרזבים ולהבטיח לעצמכם חורף יבש וחסר נזילות. מי שיחכה לרגע האחרון, עלול למצוא את עצמו עם בעלי מקצוע פחות איכותיים, מחירים הרבה יותר גבוהים וכמובן לחץ של זמן להספיק הכול לפני הגשם הראשון. מהרגע שמתחילים הגשמים, הגג נרטב ולא ניתן להתחיל את העבודות עד ליבוש המלא שלו. לכן עדיף שלא לוותר זמן יקר, ולהתחיל בתהליך האיטום מבנים מבעוד מועד. ניתן למצוא לא מעט טיפים שונים לאיטום הגג, אך כמובן שהטיפ החשוב ביותר הוא לבחור לעבודה חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום, משתמשת בחומרים האיכותיים ביותר ומבטיחה אחריות מלאה ומקיפה על איכות העבודה.

טיפים לאיטום גגות – כי גם לכם מגיע ליהנות מבית יבש בעונת החורף

כאמור, הטיפ הראשון הוא לא לנסות לחסוך כמה שקלים, אלא לבחור לעבוד את בעלי המקצוע האמינים והמקצועיים ביותר בתחום. אנשים מסוג זה יוכלו להבטיח לכם עבודה איכותית ומקצועית יותר, הם ישתמשו אך ורק בחומרים בעלי תו תקן ישראלי וכמובן יקפידו על כל נהלי הבטיחות הרלוונטיים. כמו כן, ניתן להתייעץ איתם לגבי שיטת האיטום המתאימה ביותר לגג שלכם, בהתחשב בתנאי השטח במקום ובשיטת האיטום הקודמת. למשל, אם עד עכשיו הקפדתם לאטום את הגג עם זפת, תוכלו להשתדרג ליריעות ביטומניות ללא שום בעיה. אך איטום באמצעות חומרים אקריליים, יגרור הסרה מלאה של כל שכבות האיטום הקודמות. בנוסף, חשוב לוודא כי החברה שבחרתם לבצע איתה את האיטום, תקפיד להכין את הגג לקראת העבודות. יש צורך לנקות היטב את כל האבק והפסולת שהצטברו על הגג, אחרת האיטום לא יהיה מושלם. כמו כן, יש צורך לנקות היטב את המרזבים ולוודא שהם תקינים, היות ומרזבים סתומים יגרמו להצפה של הגג, דבר ששום שיטת איטום לא תוכל להתמודד עמו.

לסיכום, איטום או סיוד גגות איכותי ומקצועי הינו מרכיב הכרחי עבור כל מי שמעוניין ליהנות מגג יבש ונטול נזילות. חשוב לשכור לעבודה חברה מקצועית ואמינה, על מנת להבטיח איטום מושלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *