חומר איטוםכאשר אנשים בונים בית פרטי הם לרוב יעדיפו לבנות את הבית הזה עם גגות רעפים, למרות שיש תנועה די ערנית אל עבר בנייה של בתים פרטיים שמגיעים בצורה המודרנית עם גג פתוח שבו יש גינה גדולה לצד קומה קטנה שבה יד עוד חדר של שינה וחדר שירותים. הגג עצמו נותר פתוח בחלקו ושטוח, וללא רעפים, וזה אומר כי צריכים לעשות איטום, רק עם התחשבות בפרמטרים אחרים.

גגות של רעפים היו מאוד פופולאריים בבנייה עד לפני כמה עשורים, ועדיין יש בתים פרטיים רבים אשר נותרו עם הגגות הללו שגם להם צריכים לדאוג לאיטום טוב למרות שהם על פניו נראים סגורים עם משולש שבנוי לו רעפים על גבי רעפים.

חומר פוליאוריתני לאיטום רעפים

אנשים לא ממש ממבינים זאת, אבל גם העובדה כי המבנה של הגג עשוי משולש וגם אם יש רעפים אשר נמצאים אחד על השני בצורה שנראית סגורה וחסינה מפני גשם עדיין לא אומרת כי הרעפים הללו יהיו חסינים מימים של גשם שיורד זלעפות על כל הבתים.

מים יכולים לחלחל בצורה מאוד קלה בין כל הרעפים הללו, כאשר הם לא בנויים בצורה שסוגרת את חדירת המים באופן הרמטי לחלוטין. לכן, כאשר יש גג שכזה צריכים לחפש אחר חומר פוליאוריתני אשר מיועד בצורה ספציפית לאיטום של גגות שעשויים מרעפים, ובכך משיגים את הסגירה המלאה של הגג מפני רטיבות בימים גשומים.

קבלן איטום מקצועי

הדבר הבא שצריכים לקחת בחשבון לאחר שכבר מבינים כי החומר הזה הוא הכי יעיל בהתחברות ועמידות אל גגות של רעפים הוא האופן של היישום. אם לא ממש מבינים בלעמוד על גג רעפים ולבצע את היישום של החומר על הרעפים אזי עדיף לפנות לא.משי איטום – אנשי מקצוע שיודעים לבצע את העבודה של האיטום בצורה מקצועית.

הדבר האחרון שצריכים לעשות הוא לבזבז חומר יקר ערך כאשר לא עושים נכון את היישום או כאשר מסכנים את הבריאות עם עליה אל אזור גבוה עם סכנה של החלקה ונפילה. רוצים גג אטום? פשוט מעבירים את השרביט לקבלן איטום וזה הכל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *