ההחלטה שלכם לשפץ מחדש את הבית היא במידה רבה הליכה אל הלא נודע. בעוד ברור לכם כשמש כי אתם רוצים לשדרג את הבית שלכם – פונקציונאלית ועיצובית, נדמה כי אתם פחות מודעים לכל המעטפת הכוללת את אנשי המקצוע, הכמויות, החומרים והעלויות. בעת שמנהלים עבורכם את השיפוץ, אתם יכולים לזכות בליווי מקצועי המותאם אישית אליכם, באמצעותו תקבלו מפרט מלא אודות אנשי המקצוע שיקחו חלק פעיל בשיפוץ, כמו קביעת תקציב מתאים בהתאם לדרישות שלכם.

לבטח גם אתם מודעים לכך כי ברור דרך קבע איך השיפוץ מתחיל, אך לא תמיד יודעים איך הוא עתיד להסתיים. עבור רבים מדובר על יציאה לדרך שאינה ברורה, אך אפשר להפוך אותה בהירה בעת שמתכננים את כל הנדרש מבעוד מועד. אפשר לומר כי מנהל השיפוצים שלכם הוא בעצם מוביל הלהקה – הוא זה שמפקח על כל צעד וצעד לאורך השיפוץ: משלבי התכנון, דרך ניהול אנשי המקצוע השונים שיבצעו את השיפוץ בפועל ועד יצירת שידוך בין כל אלמנט ואלמנט – העיצובי והפונקציונאלי. מנהל השיפוצים דואג לכם לכל הנדרש, כך שכל מה שאתם צריכים הוא להגדיר את המטרות והצרכים שלכם. לאחר מכן? יש מי שמוביל את הפרוייקט ומנהל אותו עבורכם.

כך, בעת שאתם חוברים אל מנהל או חברת ניהול שיפוצים כמו קבוצת עידן, חברה מקצועית אמינה והעלת ניסיון, אתם יכולים גם לצאת לחופשה שתמיד חלמתם עליה במקביל לשיפוץ המתבצע אצלכם בבית. עם חזרתכם ובהתאם ללוח הזמנים שיקבע, תוכלו לחזור אל בית משופץ ומשודרג על פי התכניות שתוכננו יחד אתכם. שירות מסוג זה כולל בתוכו את הפקת התכניות, שיפוץ הדירה בפועל עם קבלנים מתאימים ובחירה של חיפויים, כלים סניטריים, צבעים, רהיטים וכל אלמנט עיצובי אחר על ידי מעצבת הפנים.

ניהול שיפוצים

מתי צריך מנהל שיפוצים?

שיפוצים מתבצעים בבתים שונים בעקבות מוטיבציות שונות: ישנם בעלי בתים המעוניינים לשפץ את הבית לאחר זמן רב שהוא לא טופח, כאשר המטרה היא לבסס סביבת מחייה נעימה וטובה יותר. מנגד, ישנם אלו המעוניינים בהשבחת הנכס שלהם ועל כן הם בוחרים לשפץ את ביתם. ניהול הפרוייקט שלכם חיוני כאשר אין כל חשיבות למטרת העל: ניהול השיפוץ מאפשר לכם להפקיד את המלאכה בידיים מקצועיות ומנוסות הדואגות לכם משלבי התכנון ועד שלבי הביצוע. מעבר לכך, לא אחת תזכו להוזלה משמעותית הניתנת לכם בעקבות שיתופי פעולה מקצועיים בין מנהל השיפוץ ובין נותני השירות השונים. במסגרת ניהול השיפוצים אתם זוכים בחבילה הכוללת של איפיון הצורך, הכנת תכנית מתאימה וניהול כל הפרוייקט.

>>> חשוב לבדוק: בטרם העסקת מנהל שיפוצים בדקו כי הוא מנהל גם פנקסי חשבונות כחוק. קראו בהרחבה על מיסים באתר Taxref

שלב העיצוב: מצבע הקירות ועד הכלים הסניטריים

התכנון כולל גם את שלב עיצוב הפנים. כשם שמשקיעים בכל הקשור לפרקטיות של הבית, ניתן דגש רב גם לסוגיית העיצוב החשובה לרבים. על מנת להבטיח כי העיצוב יותאם אליכם ויהלום את הציפיות שלכם, תתבצע פגישת היכרות שבה תינתן לכם ההזדמנות לשקף את משאלות לבכם. לאחר מכן, יוצגו בפניכם תכניות שונות שמתוכן תצטרכו לבחור את זו החביבה עליכם והיא זו שתיושם בסופו של דבר. שירות של ניהול שיפוץ כולל בתוכו גם את הליווי הנדרש בכל הקשור לבחירת החומרים ורכישתם, כמו גם בדיקה בשטח על מנת להבטיח כי העבודה מתבצעת בהתאם לתכניות.

ניתן לעצב את הבית שלכם בגוונים מודרנים מצד אחד, או בגוונים עדינים ונייטרלים יותר מהצד השני. ישנו דגש רב על איתור צורך קפדני עם דגש על היכרות אישית. כך, יהיה ניתן לתרגם את האישיות, הצרכים והחלומות של כל לקוח לעיצוב פנים מרהיב שיסלול את הדרך לאיכות חיים ולנראות החדשה בבית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *