שיפוצים בחורף

שיפוצים בחורף – האם זה משתלם יותר?

הנטייה הרווחת בקרב לא מעט אנשים, היא לערוך את עבודות השיפוצים במהלך הקיץ, ייתכן וזה בשל מזג האוויר או היעדר הגשמים, אך לשיפוצים בחורף יש יתרונות שבאים לידי ביטוי במחיר השיפוץ, ברמת הזמינות של בעלי המקצוע השונים, הנחות ומבצעים ברשתות הרהיטים ועוד. האם משתלם לבצע שיפוצים בחורף? כל התשובות בכתבה שלפניכם.

שיפוצים בחורף

מהם היתרונות של השיפוץ החורפי?

העונה הקרה עשויה להיות מאופיינת בכמות עבודה נמוכה מהרגיל, לכן לעיתים ניתן למצוא עבודות שיפוצים במחירים זולים יותר מהעונה הפופולארית (חודשי הקיץ ולפני החגים). המחירים עשויים להשתנות בין הספקים השונים, הן בשל העונה והן בשל עלות חומרי הגלם. כמו כן, מאחר והיקף העבודה נוטה להיות נמוך יותר, בעלי המקצוע זמינים יותר ופנויים לפרויקטים חדשים. מה שאומר שעבודות השיפוץ יכולות להסתיים מהר יותר מהצפוי בשל זמינותם של בעלי המקצוע. כשאתם מתחילים בתהליך השיפוץ, יש לבחור שיפוצניק מומלץ ולברר מבעוד מועד את רמת הזמינות שלו בעבורכם, כך תוכלו להיות בטוחים שהעבודות יסתיימו במועד הרצוי לכם.

יתרה מזאת, אחד המאפיינים של החורף, הוא מזג האוויר הקר. בעוד שבקיץ, כמעט ובלתי אפשרי לעבוד מבלי להזיע ולסבול מחום, בחורף זה לא כך. הקור נחשב כמעורר, לכן הוא מאפשר לשיפוצניקים להיות ממוקדים בעבודה ולייעל את התפוקה היומית שלהם. ובכן, כל היתרונות שצוינו לעיל בהחלט יסייעו לכם לקצר את פרק הזמן של העבודות ולהתאים את עלות הפרויקט לתקציב שלכם.

כיצד אפשר לחסוך בתהליך השיפוץ בחורף?

אם אתם מתכננים ליישם שיפוץ כולל, וודאי תצטרכו מקום מגורים חלופי לימים בהם העבודות מתבצעות. בתקופת החורף, מחירי המלונות נמוכים, כך שתוכלו ללון בבית מלון בעירכם במחירים זולים יחסית, ולאפשר לשיפוצניקים לסיים את עבודות השיפוצים ללא הפרעה.

מתכננים לרכוש ריהוט חדש? וודאי תשמחו לשמוע שבגלל היקף העבודה הנמוך בחורף, מעטים מגיעים לחנויות הרהיטים ולאולמות התצוגה, כך שלא רק שיש לכם מבחר ומלאי זמין לכלל הפריטים, ייתכן והרשתות השונות יערכו מבצעים משתלמים ביותר, כך שעבורכם זו דרך נהדרת לקנות את הריהוט המועדף עליכם בהנחות ומבצעים.

האם יש לשיפוצים החורפיים חסרונות?

לצד יתרונות נהדרים, אי אפשר להתעלם מהחסרונות של השיפוץ החורפי, שכן ימי העבודה הגשומים יגבילו את האפשרות לשיפוצים חיצוניים. כמו כן, במהלך צביעת קירות, הייבוש עלול לקחת זמן ממושך. בהתאם לשני החסרונות שצוינו מעלה, רבים בוחרים לבצע בחורף שיפוצי פנים ולהתמקד בעיצוב מחודש לבית.

 

שיפוץ חורפי עשוי להיות משתלם, כל עוד תתכננו אותו על הצד הטוב ביותר. בעלי המקצוע זמינים עבורכם, הרשתות הגדולות עורכות מבצעים והנחות ואילו מחירי השיפוץ עשויים להיות אטרקטיביים במיוחד. על מנת להתחיל בתהליכי השיפוץ, חשבו מהו היקף השיפוצים (שיפוץ מלא או חלקי), הגדירו תקציב הכולל את עבודות השיפוץ ורכישת הרהיטים ובחרו שיפוצניקים ובעלי מקצוע מומלצים. שיפוץ בחורף יכול לחסוך לכם כסף, לכן מוטב שתשקלו את האפשרות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *