ציוד ניקיון לבריכה

ציוד ניקיון מקצועי – מה כדאי שהיה לכם

ציוד ניקיון מקצועי לבריכה ולחצר הוא חלק בלתי נפרד מתחזוקת הבית והגינה. על מנת לדעת מהו ציוד הניקיון המקצועי שמוטב שיהיה לכם בגינה, בחרנו את הציוד ההכרחי והטוב ביותר שכדאי לבדוק. בעיקר לצרכים של תיחזוק אלמנטים שונים סביב הבית והעסק.  מידע נוסף תמצאו באתר Hydro Systems.

מגרפות – מגרפות הן חלק בלתי נפרד מתחזוקת החצר והגינה. בין המגרפות שתוכלו למצוא ישנן: מגרפות לעיבוד אדמה, מגרפות לעבודות ניקיון, לפינוי הגינה ועוד. חשוב בבחירת מגרפות לבחור במגרפה איכותית ועמידה.

מכונות שטיפה בלחץ מים – מכונות שטיפה גם הן אלמנט הכרחי לטיפוח החצר הגינה והבריכה. בחרו מכונת שטיפה, שהיא בעצם גרניק, המספקת ניקוי טוב ויעיל. מכונות שטיפה מסייעות גם בפתיחות סתימות בצנרת והן אלמנט נפוץ לגינות רבות.

חומרי ניקוי לבריכה – אם יש לכם בריכת שחיה או בריכת דגים – חשוב שתצטיידו במגוון חומרי ניקוי לבריכה כמו למשל: כלור, כלורינטור, טבליות ניקוי, ערכת בדיקה למים, חומרים לטיפול באצות ועוד. עוד חשוב להצטייד בשואבי מים, צינורות נכונים לבריכה שלכם, רשתות עלים, מטאטא בריכה שואבים ועוד.

מעשבים לגינה – כדי לא לסבול מעשביה רבה ומעיקה בגינה שעלולה להוביל למזיקים ורמיסת פרחים, חשוב להצטייד במעשבים לגינה שיעזרו בניקיון הגינה. שימו לב ברכישת המעצב, לתוצרת המעשב ולאיכותו. רצוי לבחור במעשבים בעלי פלדת אל חלד בגודל הנחוץ לכם.

עוקר עשבים – בנוסף למעשבים, תוכלו ליהנות מעבודה פרקטית וקלה יותר עם עוקר עשבים משונן. בחרו בעוקר עשבים עשוי פלדה מגוולנת, בעלת ציפוי עמיד מים. עוד תוכלו לרכוש סכין עיצוב שמסייע לעיצוב האדמה וגם לתהליכי שתילה.

מטאטאים מכניים – כיום ניתן ליהנות ממטאטאים מכניים המסייעים בניקיון מהיר וקל יותר של כלל המבנים והחצרות. בבחירת מטאטא תוכלו לבחור בין מטאטא שעובד על בטריות או מטאטא שמופעל ידנית. מטאטאים המכניים מעולים לניקיון של שטחים גדולים, והם טובים לשימוש בתוך המבנה ומחוצה לו.

מקרצפות רצפה – גם מקרצפות רצפה מומלצות ביותר לניקיון חוץ ופנים. מקרצפות מתאימות לניקוי שטיחים, חללים פנימיים וחיצוניים והן עובדות בעיקר על רולרים.

התאימו את ציוד הניקיון לגינה ולבריכה שלכם

כולנו רוצים כמה שיותר ציוד לניקיון החצר והבריכה שיקל על עבודתנו במקום. אך ברכישת ציוד ניקוין מקצועי, חשוב לשים לב כי אנחנו רוכשים את הציוד הנכון המתאים בעיקר לצרכים שלנו. לשם כך חשוב להתייעץ עם המוכרים המקצוענים בחנויות השונות לציוד מקצועי לניקיון.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *