תל אביב עיר הבילויים וחיי הלילה או בהגדרתה המקורית " עיר ללא הפסקה". אני אביחי המנעולן מחברת "אור מנעולים" נותן שרות בתל אביב 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע והיום אספר קצת על אופי העבודה בעיר. תל אביב היא עיר שחלק גדול מתושביה הם תושבים מתחלפים, הרבה אנשים גרים שם בשכירות ולכן יש ביקוש רב להחלפות של צילינדרים בעקבות החלפת דיירים.

אדם שנכנס לדירה חדשה, לאחר שביצע בחירת דלת כניסה לבית, לרוב גם יבקש להחליף את הצילינדר בבית ולקבל מפתחות חדשים ובכך למעשה יש לו ורק לו גישה לבית וזה משרה תחושת ביטחון. או לחליפין בעל דירה שהשוכר הנוכחי שלו יצא ואותו בעל דירה רוצה למנוע ממנו אפשרות להיכנס לדירה בעתיד אף הוא יבקש שנגיע ונחליף בעבורו את מנעול הצילינדר שבדלת הכניסה. לעיתים אני נתקל במצבים שאנשים מבקשים לפרוץ דלתות פנים, עקב ילד קטן שננעל בתוך החדר בטעות. עוד פרמטר חשוב שלא הרבה אנשים מודעים אליו אך אני בעקבות הוותק והעבודה היומיומית בתל אביב ראיתי והיא שתל אביב קרובה לים שזה נפלא ומדהים אך יש גם בעיה עם העניין הזה, הים מעלה לחות והמבנים שקרובים לים מקבלים קורוזיה בעקבות האוויר המלוח, מה שאומר הרבה תקלות ברכיבים מברזל ומתכות אחרות.

בדלתות, במנעולים, ואף במנעולי הרכבים נמצא בעיות של קורוזיה ובעקבות זאת תקיעה של אותם רכיבים. בלא מעט מיקרים אני מגיע לדירות ומגלה שהלקוח לא יכול לפתוח את הדלת וזה בגלל הקורוזיה שעולה מן הים. מומלץ אחת לכמה חודשים לשמן את המנעולים והצילינדרים בעזרת שמן מונע ומסיר חלודה כגון wd40, דבר שיכול בהחלט למנוע תקלות ואף לטפל בתקלות מסוימות שקיימות. לא כל מנעולן בתל אביב יודע לעשות את העבודה, זוהי נישה טובענית וסואנת ורוב הלקוחות מבקשים שרות מיידי של עד 20 דקות. מנעולן שמתנייד בעזרת אוטו לרוב לא יוכל לעבוד בתל אביב בגלל הפקקים הרבים בעיר ומצוקת החנייה הקיימת. אני בדיוק מהסיבה הזאת רכוב על אופנוע ובכך למעשה אין לי צורך להתמודד עם בעיה של פקקים וחניות ובכך אני יכול להבטיח ללקוחותיי זמן הגעה מהיר מאד ולחלץ אותם מהצרה שהם נמצאים בה אני גר באזור מרכז ונותן שרות בכל המרכז ובעיקר בתל אביב כך שבכל מקום שאני נמצא זמן ההגעה שלי לא יעלה על 20-25 דקות במקסימום.

זה חשוב והכרחי, אף לקוח לא רוצה לחכות מחוץ לדלת בחוסר אונים למשך הרבה זמן ולקוחות תמיד מעריכים נותני שירות דייקנים. בגלל שהעיר תל אביב מכילה בעיקר תושבים צעירים שיוצאים לבלות בלילות וכמו כל צעיר שמבקש ליהנות מהחיים נכנס לעניין גם אלכוהול שזה אחלה ואין שום בעיה אך פעמים רבות בעקבות האלכוהול והבילוי יש המון איבודי מפתחות ובכך למעשה מזמינים אותי להגיע ולפרוץ בעבורם את הדלת בשעות לא סבירות, אני כמובן וכמו שכבר אמרתי עובד 24 שעות 7 ימים בשבוע וזמין תמיד לרשות לקוחותיי גם בשעות לא שגרתיות בלילות ובשבתות. זקוקים לשרותי מנעולן בתל אביב 24/7? התקשרו ואגיע מיד!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *