ביטוח לקבלן שיפוצים

האם קבלני שיפוצים צריכים ביטוח? – הכול על ביטוח לקבלני שיפוצים

עבודות של קבלני שיפוצים הם פרויקטים קבלניים ואינם שונים ממיזמים גדולים מלבד ההיקף הכספי או עבודות ספציפיות שנעשות מהם. כמו כל פרויקט בענף זה קבלני השיפוצים מבצעים עבודות בתחום החשמל, האינסטלציה, בנייה, הריסה, עבודה באמצעות ציוד מכני הנדסי ועוד.

לאור זאת אין ספק שהם מחויבים להפעיל ביטוח לקבלני בנייה, לדאוג לחדש את הפוליסה ולוודא את היקפי העבודות כדי לא להיות בתת ביטוח, במקרה של חלילה צורך בהפעלת ביטוח לעבודות קבלניות.

הפעלת ביטוח לעבודות שיפוצים

קבלני שיפוצים מפרטים את סוגי העבודות שהם מבצעים ובהתאם לכך מכינים עבורם פוליסה ייעודית אשר כוללת את הסעיפים הבאים:

  • ביטוח רכוש למקרה שהם פוגעים במהלך העבודה ברכוש שקיים בבית כמו וויטרינה שנשברת
  • אזכור של העבודות כמו עבודות בנייה, עבודות הריסה, בניית קירות גבס, עבודות אינסטלציה, עבודות חשמל, עבודות עץ, ביצוע ריצוף וחיפוי, עבודות אלומיניום ומתכת וכל תחום עיסוק נוסף. כולל נזקים שייגרמו לקבלן עקב עבודות לא מקצועיות של קבלני משנה.
  • היקפים כספיים של כל פרויקט בנייה, אם מבצעים כמה עבודות במקביל הפוליסה צריכה לכלול את העלויות של כל הפרויקטים הללו ובמידת הצורך מרחיבים את הפוליסה מבחינת היקף כספי או מבחינת תיחום התקופה שבה יתבצעו העבודות במקביל.
  • ביטוח חבות מעבידים עבור כל עובדי החברה.
  • ביטוח צד ג' עבור כל אדם שעבר במקום והוא או רכושו נפגעו, כמו כן על הפעילות של קבלני המשנה ועובדיהם, אם יהיה מקרה ביטוח.

פוליסת עבודות עבור קבלני שיפוצים

בהתאם לצורך של כל קבלן יש לחתום על פוליסה התואמת את המיזם הן מבחינת סוג העבודות והם מבחינת העלויות הכספיות כך שיהיה כיסוי מלא לכל עבוד שיפוץ.

לאתר של איציק סימון >>>

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *