כשיש נזילה בצנרת

תיקון נזילות צנרת הוא מבין התיקונים הנפוצים שבהם נתקלים האינסטלטורים. פיצוץ בצנרת מתרחש פעמים רבות בבתים משותפים ישנים או בבנייני משרדים. במבנים אלה נאלצת הצנרת להתמודד עם שימוש אינטנסיבי של הדיירים והשוהים במקום, וכך אט אט נשחקים הצינורות וסדקים מתחילים להתגלות ולהשפיע על איכות החיים. אם אינכם מעוניינים למצוא את עצמכם מוקפים במים ביום בהיר אחד, כדאי לקרוא לאינסטלטור מקצועי שיוכל לטפל בבעיה במהירות.

שימו לב לסימנים

גילוי נזילות מוקדם יכול להציל את הבית שלכם משיטפון של ממש ואתכם מהוצאות כספיות גדולות, שכן ככל שהנזילה קטנה יותר, כן מחיר נמוך יותר מחיר תיקונה. אלה כמה סימנים שיכולים להעיד על כך שיש לכם נזילה בבית:

  • רטיבות ועובש – מבין הסימנים הבולטים המעידים על כך שיש פיצוץ צנרת הוא הופעה של סימני רטיבות שחורים-ירוקים, עובש או נפיחות על הקירות. מראות אלה אינם אסטטיים, והם עלולים לגרום גם לנזק בריאותי, שכן הם נושאים עמם חיידקים ופטריות הפוגעים במיוחד באנשים אלרגיים.
  • חשבון המים שלכם – לעתים סימני הרטיבות והעובש מוסתרים מאחורי ארון גדול או מיטה. עם זאת, נזילת הצנרת לא תתחמק ממכם אם תקפידו לבדוק את חשבון המים שלכם. אם החשבון גבוה מן הרגיל, כדאי לחפש סימני עובש שעלולים להתחבא מתחת לרהיטים וכמובן לקרוא לאינסטלטור בעת הצורך.
  • לשמוע את הפיצוץ – במקרים נדירים ניתן אף לשמוע את זרימת המים מאחורי הקירות. במצב זה מדובר בפיצוץ חמור המצריך התייחסות רצינית.

מוצאים את האינסטלטור

כאשר מדובר בנושא מורכב כמו תיקון צנרת, אין מקום לפשרות. ללא ספק, אתם זקוקים לעזרתו של אינסטלטור מקצועי ואמין אשר יוכל לאבחן את הבעיה במהירות ולתקן אותה במהירות גדולה אף יותר. משום כך, כדאי להשקיע בבחירת האינסטלטור הנכון עבורכם ולבחון את הצעות המחירים. אמת, בדיקות כמו איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית יקרות מטבען, אבל גם כאן אינסטלטור אמין לא יחפש דרך לרמות אתכם. מסיבה זו, כדאי לאסוף המלצות על האינסטלטורים במרכז הארץ באמצעות חיפוש מדוקדק באתרי האינטרנט וברשתות החברתיות, או בתשאול חברים קרובים ובני משפחה שגם בביתם התגלה פיצוץ צנרת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *