כאשר אדם רוצה לשפץ את הבית שלו הוא יכול לעשות זאת בצורות שונות. הוא יכול לפנות אל שיפוצניק פרטי  הוא גם יכול לפנות אל קבלן. יש כאלה שיפנו אך ורק אל חברת בנייה. פחות מזה נראה להם לא אמין ולא מקצועי.

אז כאן נשאלת השאלה האם זה כל כך ברור כי על חברת בנייה אפשר לסמוך בלב שקט? האם חברת בנייה אכן יכולה להבטיח לנו שיקום ושיפוץ מבנים הכולל איכות בנייה, אחריות על העבודה ותוצאות איכותיות?

כאן חשוב לבדוק כל חברת בנייה לגופה.

איך מוודאים כי פונים אל חברת הבנייה הנכונה?

חשוב לדעת כי הפנייה אל חברת הבנייה חייבת להיעשות רק לאחר שבודקים היטב מי עומד מאחוריה, מי הם הנפשות הפועלות, מהי רמת המקצועיות של אותה חברה והאם הלקוחות של אותה חיברה אכן מרוצים מהתוצאות בסופו של דבר.

איך בודקים את כל הדברים הללו?

מבקרים במבנים

אחד המדדים הכי משמעותיים אשר אלו יועילו יותר מכל ויעניקו את המידע המלא בדבר רמת המקצועיות של חברות בניה זה ביקור במבנים אשר אלו נבנו על ידי אותה חברת בנייה. לא פעם זה מה שיעניק את האינדיקציה הטובה ביותר לרמת המקצועיות של חברת הבנייה ורק כך אפשר יהיה להתרשם באמת מהרמה והאיכות של ביצוע העבודה של חברת הבנייה.

מדברים עם לקוחות

מעבר לביקור פיזי, חשוב גם לשוחח עם הלקוחות ואלו אשר התנהלו מול אותה חברת בנייה. כדאי לשמוע מהם האם הם היו מרוצים מהעבודה, האם החברה עמדה בלוחות הזמנים, האם היא עבדה בצורה מקצועית לאורך כל הדרך ובכל תחום הם קבלו את המקסימום. לא פעם המידע שתקבלו ישנה לכם את פני התמונה כולה.

מדברים עם החברה

חשוב לשבת עם נציגי החברה ולברר מולם איך בדיוק מתנהלת העבודה וכיצד יש להיערך לקראתה. חשוב מאוד לתאם ציפיות מול החברה ולקבל את מלוא המידע בדבר צורת העבודה, הקצב שהיא מציעה וכל מה שכרוך בנושא.

סוגרים חוזה

אין לשכוח את חוזה העבודה שיוסכם על שני הצדדים לפני שמתחילים בעבודה בפועל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *