ציפוי אמבטיות

ציפוי אמבטיות בקלי קלות

אחד המקומות שאנו חייבים לשים עליהם את הדגש בעיצוב הבית הוא חדר האמבטיה, כאשר מקום זה הינו החלל שבו אנו שוטפים את גופינו בבוקר, שבו אנו מתארגנים לצאת אל יום עבודה מפרך, כמו שאנו משתמשים בחלל זה כדי להירגע בשעות הערב.

עם זאת ולמרות הרצון בשיפוץ  – רבים נרתעים בכל מה שגורר עמו שיפוץ והוא הוצאה יקרה, רעש בזמן השיפוץ, פסולת בנייה העדר יכולת להשתמש בחדר האמבטיה בעת השיפוץ ועוד.

לכן חשוב לדעת כי ישנו פתרון טוב והוא ציפוי אמבטיות בקלי קלות! אבל מתי מתאים ציפוי אמבטיות וכיצד זה נעשה? כל המידע בהמשך.

אם תמיד רציתם וחלמתם על אמבטיה חדשה ונעימה, חשוב שתדעו כי כיום באמצעות המומחים בתחום – ניתן ליהנות מראה מושלם של אמבטיה ואף של כיורים וזאת באמצעות ציפוי הנעשה על ידי המומחים.ציפוי אמבטיות

אבל מה זה בכלל ציפוי אמבטיות?

ציפוי אמבטיה הוא תהליך של הלבשת אמבטיה חדשה על גבי אמבטיה קיימת וזאת באמצעות אמבטיה אקרילית אשר אינה מחלידה. ציפוי האמבטיות נועד לאמבטיות שבהם התפחתה חלודה, למקרים של נזקים מאמבטיה, שברים, סדקים, שריטות ועוד, כאשר השיפוץ נועד גם להקנות פתרון אסתטי וגם לאפשר שימוש באמבטיה חדשה והפיכת חדר האמבטיה למקום מעוצב נעים ונוח.

כיצד התהליך מתבצע?

ציפוי אמבטיה נישה על ידי מריחה של כמה וכמה שכבות אמייל על גבי הגיגית הלוא היא האמבטיה הישנה,  כאשר זאת למעשה פעולה אשר מסייעת לחידוש האמבטיה. בנוסף ישנו ציפוי אשר נעשה על ידי הלבשה של גיגית חדשה עשויה אקריליק, תוך 4 שעות עבודה מקסימום כאשר לאחר מכן ניתן תוך כמה שעות להשתמש בחדר האמבטיה.

האם כל אחד יכול לעשות זאת?

ציפוי אמבטיה או חידוש אמייל נעשה רק על ידי המקצוענים בתחום, כך שניתן לקבל תוצאות טובות יותר כמו גם שיפוץ החלל תוך זמן קצר. בכך אפשר גם ליהנות משיפוץ מהיר, זול יותר וגם להפוך את חלל האמבטיה לכיפי ואסתטי בכמה שעות ובכך ליהנות מהבוקר כמו גם משעות הערב שבהן אתם מבלים בחלל זה!

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *