כל מי שיש לו בית פרטי מחזיק בדרך כלל בשער שמשמש אותו לכניסה ויציאה מהגינה. לפעמים מדובר בשער רגיל, ולפעמים בשער חשמלי. עם השנים נוצר בלאי טבעי שמונע מהשער לעבוד כהלכה, דבר שמצריך את נוכחותו של איש מקצוע שיבוא להציל את המצב. במידה ומדובר בשער רגיל, לרוב הבעיה נובעת מהצטברות של קורוזיה וחשיפה מתמדת לשינויי האקלים. כל חומר שבא במגע יום – יומי עם השמש הקופחת או עם הגשם של החורף, סופו להישחק ולהפסיק לעבוד כהלכה. לכן אחת לתקופה חשוב להזמין איש מקצוע שיבוא לבצע עבודות תחזוקה לשער שלכם, כדי להוריד את הבלאי הטבעי שלו למינימום. כאשר מדובר בשער חשמלי, המשמש לכניסת הולכי רגל או לחילופין לכניסת מכוניות, הסיפור הוא קצת יותר מורכב.

כל מה שרציתם לדעת לגבי תיקון שערים ולא היה לכם את מי לשאול

כאמור, תיקון של שער חשמלי הוא סיפור יותר מסובך היות ומדובר בהשקעה כספית גבוהה יותר. במידה והלך המנוע החשמלי של השער, לא תמיד שווה לתקן את השער ולעיתים משתלם פשוט להחליף בשער חדש. כמובן שהכול תלוי בסוג התקלה, וותק השער ותדירות השימוש בו. ככל שמדובר בשער יותר ישן, כך המנוע שלו הוא מדגם עתיק יותר ועלות התיקון שלו תגדל. בכל מקרה, במקרה של תקלה בשער כדאי להזמין איש מקצוע שידע לאמוד את חומרת הנזק ולהציע את התיקון האופטימלי. ברמת העיקרון, ניתן לתקן כל סוג של שער, כך שאם מדובר בשער שיקר לליבכם אין לכם מקום לדאגה, השער יתוקן ויחזור לפעול כמו פעם. היום ניתן למצוא חלפים לכל מנגנון חשמלי, כך שלא חשוב מה הוא סוג התקלה, ניתן לתקן אותה באמצעות בעל המקצוע המתאים.

לסיכום, אם יש ברשותכם שער רגיל או שער חשמלי שזקוק לתיקון, אל תהססו ופנו מיד לאיש מקצוע לתיקון התקלה. שער מושבת מהווה מטרד רציני לחיי היום – יום, לכן עדיף לפתור את הבעיה כמה שיותר מהר. לפעמים כאשר מדובר בתקלת מנוע, עדיף להחליף את המנוע ולהחזיר את השער לעבודה תקינה מאשר להתעסק בתיקונים של המנוע שיגזלו מכם לא מעט זמן וכסף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *