ביטוח שיפוצים

עושים שיפוץ בבית? חשוב שתוודאו שיש לכם ביטוח מתאים

ביטוח שיפוצים בבית הוא הדרך היחידה למנוע תקלות, הוצאות וכאבי ראש ברגע האמת. אם אתם עומדים לשפץ את הבית ולא ממש יודעים איך להתחיל, הדרך הטובה ביותר למנוע צרות היא באמצעות ביטוח שיפוצים בבית. לא יודעים מה זה? מיד נסביר.

ביטוח שיפוצים

מה המטרה של ביטוח שיפוצים בבית

חשוב שיהיה לכם את הביטוח המתאים, מכיוון שפעמים רבות השיפוצניקים עושים עבודה לא טובה, ואז אין עם מי לדבר. פתאום ההוצאות מתנפחות, מישהו נעלם או שאולי נעשה נזק באלפי שקלים שאף אחד לא רוצה לקחת עליו אחריות. לכן זה חשוב מאד שתהיה לכם פוליסת ביטוח שיפוצים בבית. אם בעל המקצוע עשה עבודה לא טובה, התרשל בעבודה שלו ואפילו עשה נזק לצד ג', אתם צריכים לדעת שאתם מכוסים. זה עושה שקט נפשי, זה מציל את הכיס, וזה הופך את העבודה להרבה יותר נעימה.

איזה סכנות יש בזמן השיפוץ

שיפוץ מסיבי דורש פעמים רבות הריסה של קירות ושימוש בכלי עבודה גדולים וחזקים. זה עושה הרבה בעיות: קודם כל לכלוך, הרבה רעש, הרבה פסולת שיש לפנות, וזה עוד לפני שדיברנו על סכנות כמו פציעה, נפילה, הרס ואפילו מוות. כל אלו חשובים לבטח – כדי שאם חלילה יקרה משהו בגלל העבודה, אתם מכוסים. בנוסף, עלולים להיגרם נזקים משמעותיים לגוף או רכוש ציבורי או של השכנים, וגם נגד זה אתם רוצים להיות מכוסים.

מה כולל ביטוח שיפוצים בבית

פוליסה רצינית ומקצועית כוללת שלושה אפיקים לפחות. הראשון, ביטוח מבנה, אשר מגן עליכם במקרה ובו ניזוק המבנה כתוצאה מהעבודה. זה כולל גם עבודה רשלנית וגם ביצוע / תכנון לקויים. בנוסף, זה כולל גם אם מישהו אחר הרס את העבודה ולא הקבלן. החלק השני, ביטוח צד ג', למקרה והקבלן ו/או אתם עשיתם נזק ברכוש או בגוף למישהו אחר כתוצאה מהעבודה. החלק השלישי, נזקים תת קרקעיים. פוליסה רצינית עושה הגנה גם נגד תביעות, כך שאם מישהו תבע אתכם, אתם מכוסים, גם מספר שנים אחרי העבודה עצמה. ולא לשכוח לבדוק אם גם הקבלן מכוסה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *