הביוב הוא המקום אליו מגיעים כל המים שהיו בשימוש הבית ודרכו הם אמורים להגיע אל מערכת הביוב העירונית ומשם לטיפולים שונים. אין מערכת ביוב שהיא חסינה לסתימות וסתימה כזו עלולה לקרות בכל מקום ובכל רגע. הגורמים לסתימה הם רבים ולעיתים הסתימה תהיה מסובכת וקשה, במקרים כאלו יש לפנות אל בעל מקצוע שיעשה את העבודה בצורה הנכונה ביותר ויתגבר על החסימה. האמצעים שישנם בידי בעל המקצוע הם רבים ומשוכללים ולא מומלץ לנסות לטפל בבעיה כזו בכוחות עצמיכם.

אינסטלטור בתל אביב מחזיק בכל הטכנולוגיה הקיימת ומסוגל להתגבר על כל תקלה במערכת הביוב. אם אתם מגלים שהביוב בבית נסתם ומים מתחילים להיקוות ולהפוך לשלולית גדולה ועכורה, יש לפנות מיד לאינסטלטור מומחה. תקלות של סתימה עשיות לקרות בכל שעה משעות היום. דברים רבים עשויים לחסום את הביוב: זה יכול היות שאריות מזון, שיער, שמן, וגם שורשי עצים וגופות של חיות מתות. פתיחת סתימה כרוכה בהפעלת לחץ מים גבוה מאוד שישחרר אותה ויאפשר למערכת להמשיך לפעות כסדרה. מכשירים כאלו יש רק לבעלי מקצוע.

סתימה בבית קרקע

אם אתם גרים בבית צמוד קרקע יתכן שסתימה בביוב שלכם קרתה בגלל שורשים של עצים. מערכת הביוב היא לא חסינה ושורשים עלולים לחדור אותה וליצור חסימה. בידי האינסטלטור מצוי רובוט מצלמה אשר ניתן להחדיר אותו אל מעבה הביוב והוא יצלם את כל מה שקורה שם. המצלמה היא איכותית במיוחד ומביאה צילומים בזמן אמת. בסיום ביצוע פתיחת סתימה ניתן לקבל את דו"ח הצילומים ולהשתמש בו במקרה שדרוש. בית קרקע  גם מועד לפורענות בהצפות שונות כיוון שהוא בגובה פני הקרקע. ניקוז טוב ימנע הצפות חוזרות ונשנות בתקופת הגשמים.

בעלי מקצוע רבים מצוידים בטכנולוגיה אך אין להם מספיק ניסיון בהפעלה נכונה שלה. כדאי לברר מראש שבעל המקצוע יודע כיצד להפעיל את המכשירים השונים ושיש לו ניסיון איתם. חוסר ניסיון עלול להביא ליותר נזק מאשר תועלת וזה עלול לעלות יותר כסף לכל הנוגעים בדבר. כדאי לפנות ולקבל מידע נוסף בנושא פתיחת סתימות בטכנולוגיה חדישה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *