נזילות בבית הם דבר אשר פוגע באיכות החיים של דיירי הבית ובבית עצמו. כאשר ישנה נזילה כלשהי באחד מקירות הבית, הרי שהמקור שלה הוא מערכת האינסטלציה המצויה בתוך הקירות. חשוב מאוד לדעת שהמקום שבו מופיעה הנזילה, לא תמיד הוא המקום שבו ישנו כשל במערכת האינסטלציה אשר הוביל אל אותה הנזילה. בכדי לטפל בנזילה, יש צורך ראשית כל לזהות את המקור ולאתר את מיקום נזילת המים. לכאורה מדובר בעבודה די מורכבת ומסובכת, אך כאשר בוחרים באיש המקצוע הנכון, הרי שהוא יפתור את הבעיה תוך פרק זמן קצר בצורה הטובה ביותר.

איתור נזילות מים

כיצד מאתרים נזילות

בעבר, איתור נזילות היה דבר די מורכב. איש המקצוע היה בוחן את הנזילה ובהתאם לבדיקות שונות כגון: בדיקת לחץ מים או בדיקת לחות בקירות השונים, הוא היה מאתר את מקור הנזילה. לעיתים, הבדיקות הקיימות לא היו מספקות תוצאה וודאית ובכדי לבדוק היכן באמת מקור הנזילה, איש המקצוע היה נדרש לפרק אזורים מסוימים בקירות הבית בכדי לחשוף את מערכת האינסטלציה ולבדוק היכן מצויה הבעיה אשר בגינה ישנה נזילה. טיפול בבעיה הגובל בדרך שכזו היה דבר מורכב אשר מסב נזק רב לבית וכן, אורך זמן רב מהרגיל. כיום, באמצעות אמצעים טכנולוגיים משוכללים, ניתן לאתר מקור נזילות על ידי שימוש במצלמה טרמית מיוחדת. מצלמה זו מצלמת את תוך מערכת האינסטלציה המצויה בקירות, משדרת תמונה על ידי קרני אינפרה אדום למכשיר אשר מתחבר למצלמה. איש מקצוע הבקיא בתחום יכול לקרוא את התמונה ולוודא היכן נמצאת הנזילה.

החשיבות של איש המקצוע הנכון לאיתור נזילות

איתור נזילות היא מלאכה אשר חייבת להתבצע בדיוק ובמקצועיות על מנת שהיא תממש את מטרתה בצורה הנכונה ותוביל את איש המקצוע לאיתור נכון של מקור הנזילה ולהענקת טיפול הולם לבעיה. לכן, אם יש נזילה כלשהי בביתכם, חשוב מאוד לחפש אחר איש מקצוע מנוסה ומקצועי בתחום איתור נזילות על ידי האמצעים הטכנולוגיים המשוכללים ביותר הקיימים כיום. איש מקצוע מעין זה, יאתר את מקום הנזילה בביתכם באופן מהיר ופרקטי ויחל לטפל בנזילה באופן מידי ואיכותי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *