איך מבצעים ייבוש תת רצפתי?

איך מבצעים ייבוש תת רצפתי?

מים הם סימן של ברכה, כאשר הם נמצאים במקום המיועד להם. אך כשהם יוצאים מכלל שליטה זה עסק ביש. לכן כאשר יש הצפה של מים בתוך מבנה הדבר עלול להיות כרוך בנזקים רבים. המים מחלחלים למקומות שהם לא אמורים להגיע אליהם, המשטחים מתרטבים במהירות, ואילו תהליכי שאיבת הצפה או הייבוש ממושכים וקשים פי כמה. וכרוכים בעמל רב. הטרחה רבה והמאמץ מורכב במיוחד כאשר מדובר על רטיבות שאין אליה גישה סבירה.

פיצוץ צנרת מתחת לרצפה

אחד המקרים שמוכרים בתחום הרטיבות ונזקי המבנה הוא פיצוץ צנרות שקיימות מתחת לרצפה. מדובר על תקלה שעלולה להתרחש בכל מקום, והנזקים שלה חמורים מאוד. וזאת מכיוון שמדובר על רטיבות שנוצרת במקום שאין גישה אליו בכלל. המים נמצאים מתחת לרצפות על השומשום או החול שמתחת, ואין כל אפשרות סבירה לגשת לשם. אמנם אפשר להרים את הרצפה, אבל כאן מדובר על סיפור מורכב מאוד שכרוך בהוצאות רבות. ואין באמת סיבה לעשות את זה בגלל רטיבות.

הפתרון לייבוש תת רצפתי

כי יש פתרון מעולה לייבוש תת רצפתי. מדובר על מכשור מיוחד אשר מחדירים אותו דרך חורים קטנים בפינות בלתי נראות במבנה, וכך מייבשים את הרטיבות. המכשירים מפיחים רוח שמייבשת את הרטיבות וזאת באופן יעיל ומתקדם במיוחד. כך שלאחר ייבוש תת רצפתי האזור המטופל יבש לחלוטין ואין בו רטיבות בכלל. כמובן שאת התהליך מסיימים רק כאשר מוודאים כי אכן לא נותרה כל רטיבות, כי אפילו טיפה אחת של מים עלולה לגרום לאחר זמן להתפתחות של עובש ונזקים במקום. וזאת כי מדובר על אזור שאין לו חשיפה לאוויר בכלל, מה שגורם לכך שאין אופציה לייבוש עצמי. רק המכשור המתקדם הוא זה שמאפשר את הייבוש הנדרש במקום.

חשוב לבחור חברה מקצועית

כדי להיות מרוצים מהשירות של ייבוש תת רצפתי, חשוב לברר על חברה מקצועית ומומלצת. ככלות הכול יש משמעות רבה לשירות הזה, ואי אפשר להתפשר על מענה בינוני ולא מושלם. בירור יסודי יעלה בחכתכם את שמה של החברה המובילה שתעשה לכם את העבודה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *