אינסטלטור

חומר לפתיחת סתימות

סתימה בכיור, באמבטיה ובשירותים היא עניין שגרתי המחייב טיפול יעיל ואפקטיבי. יש מגוון שיטות ואמצעים לפתיחת סתימות, ביניהן שיטות שכל אחד יכול לבצע לבד, אך כדי לפתוח סתימה קשה ועל מנת לטפל בסתימות חוזרות ונשנות אין תחליף לאיש מקצוע מנוסה. אם אתם סובלים מסתימות קשות בבית מומלץ להזמין אינסטלטור בחיפה המציע שיטות חדשניות לטיפול בבעיה ועבודה מהירה ויעילה עם אחריות. יש מקרים בהם האינסטלטור ימליץ על חומר לפתיחת סתימות לאחר שיטפל בבעיה בביתכם כדי לשמור על תחזוקה שוטפת של קווי הביוב ולהימנע מקריאות תכופות של בעלי מקצוע.

פתיחת סתימות- עשה זאת בעצמך

במקרים של סתימות קלות בכיור או באמבטיה, ובמקרים מסוימים גם בשירותים, ניתן לנסות לפתור את הבעיה באמצעות חומר לפתיחת סתימות. יש שיטות נוספות אותן ניתן לנסות לבד כדי לחסוך ביקור של אינסטלטור, לדוגמה שימוש בפומפה שלרוב ניתן למצוא בכל בית, או ניסיון לפתוח את הסתימה באמצעות סודה לשתיה.

כיום, כמעט בכל מכולת, רשת שיווק למוצרי מזון וחנויות לכלי עבודה ניתן למצוא חומר לפתיחת סתימות. יש מגוון חומרים ותכשירים לכן כדאי לקבל המלצות ממוכר מנוסה או לחפש מידע באינטרנט על חומר איכותי ומומלץ.

כאמור, חומר לפתיחת סתימות עשוי לפתור את הבעיה, כל עוד סובלים מסתימה יחסית קלה בגלל שיער או פסולת אורגנית שהצטברו בצינור הביוב. עם זאת, כאשר הסתימה נגרמת כתוצאה משורשים שצמחו ללא מפריע בקווי הביוב, בגלל צנרת ישנה הנסתמת בגלל ריבוי אבנית והצטברות שומנים ופסולת, ובמקרים של סתימות הנגרמות כתוצאה מהשלכת מוצרי היגיינה לשירותים, רק אינסטלטור בקריות שהינו מקצועי יוכל לספק עבורכם מענה איכותי לבעיה.

איזה חומר יעיל לפתיחת סתימות?

יש מגוון עצום של חומרים ייעודיים לפתיחת סתימות, ביניהם גם חומרים מומלצים בהם אינסטלטורים עושים שימוש נרחב. כך לדוגמה יש אינסטלטורים רבים הנעזרים בחומצות מלח ובסודה קאוסטית, חומרים אלה יעילים לתחזוקה שוטפת לצרכי ניקוי צנרת הדלוחין והביוב בבתים פרטיים ובדירות, חומרים אלה יעילים לפתיחת סתימות קלות ולריכוך חסמים שונים בקווי הביוב. לאחר ריכוך החסמים קל יותר לנקות את הצנרת ולשטוף אותה כדי להימנע מסתימה חוזרת בקווי הביוב בבית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *