כל מי שנתקל אי פעם בנזילה במערכת הצנרת הביתית בוודאי זוכר את תחושת חוסר האונים אשר פקדה אותו. נזילה היא מצב שבו אי שם במעבה הצנרת נגרם נזק לצינור או שהשתחררה לא איזו שהיא הברגה. במקרה כזה אין לנו כל אפשרות אחרת מלבד להתקשר אל בעל מקצוע מיומן שיגיע ויפתור את התקלה. למעשה נזילה בתוך קיר עשויה להתגלות רק לאחר זמן רב. אם מדובר בנזילה קטנה מאוד אז ייקח זמן רב עד שנגלה כתם על הקיר שילך ויגדל. במקרה כזה יש להזעיק בעל מקצוע דחוף שכן הנזק לקיר עשוי להיות משמעותי.

מחפשים בעל מקצוע בשרון

אם אתם מחפשים אינסטלטור בהרצליה ניתן למצוא אותו דרך חיפוש ברשת האינטרנט. אזור השרון הינו מועד לפורענות בכל מה שקשור לבעיות צנרת. היות ומדובר על ערים אשר מאכלסות מספר גדול מאוד של משפחות וילדים קיים סיכוי גבוה לתקלות שונות וכדאי מאוד להחזיק מספר של בעל מקצוע מהתחום. חיפוש ברשת הוא הדבר ההגיוני ביותר שניתן לבצע וישנם אתרים רבים אשר מציעים רשימות של בעלי מקצוע על פי קרבה ודירוג מקצועי.

לאחר שמצאתם כבר בעל מקצוע אז כדאי מאוד לתאר בפניו את התקלה במדויק. לא כל אינסטלטור מסוגל לפתור כל תקלה, ולעיתים הוא לא יהיה מצויד בכלים המתאימים. על מנת לאתר דליפה יש צורך בכלי עבודה משוכללים ויקרים וכמובן שישי צורך בידע רב וניסיון בעבודה איתם. מי שמחזיק בידע הוא האינסטלטור שלו אתם זקוקים.

מה כדאי לבדוק?

כאשר מגיע אליכם בעל מקצוע הביתה ראשית שאלו אותו כמה זמן הוא עובד במקצוע. אם הוא אומר לכם שהוא 30 שנה במקצוע אבל הוא נראה בן 23 אז משהו כאן לא מסתדר. בהמשך כדאי לוודא שבעל המקצוע מחזיק בציוד מתקדם ולא מתכנן לפתור את הדליפה באמצעות מפתח צינורות ופומפה. אם אינסטלטור בתל אביב כבר ניגש לפתור את התקלה, מומלץ לשמור מרחק ולתת לו לעשות את עבודתו. אך אם הוא מתנהג באופן חשוד ומדבר על שבירת קירות או הרמת רצפה תעצרו אותו שם ונסו להבין על מה הוא מדבר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *