איטום מאגרי מים  היא פעולה חשובה מאד, מכיוון שמים הם הדבר החשוב ביותר בחיים שלנו, ואם נשתה מים מזוהמים אנחנו עלולים להזיק לעצמנו. לפני כמה שבועות פורסם כי היפופוטמים באפריקה שותים מים מלאים באנתרקס בנהר בו הם חיים, וזה הורג אותם כי הוא לא מודעים. אסור לנו להיות באותו מצב. כדי להימנע מחיידקים, הרעלה או סתם מזיקים – צריכים לעשות איטום מאגרי מים.

איטום מאגרי מים

מאגרי מים – למה חשוב לעשות להם איטום?

מאגרי מים משמשים מבנים תעשייתיים, מבני מגורים ומבני עסקים בצורות שונות. המים משמשים לשתייה, מקלחת, אבל גם ניקיון, ניקוז ועוד. לכן מאגרי המים האלו, שמטרתם בעצם לשימוש בני האדם המתגוררים במבנים או עובדים בהם, צריכים להיות נקיים, ללא מזיקים, לכלוך או רעלים. בשל כך, הם נאגרים במתקני סינון קיבוציים גדולים, שמעבירים אותם לברזים, בקבוקים או מאגרים קטנים יותר. מטרת המאגר: שמירה על המים נקיים, העברתו למקורות שימוש קטנים יותר, שמירה על המים בתוכו, ללא בריחה. לכן, איטום מאגרי מים הוא דבר כל כך חשוב. חשוב שהאיטום יעשה על ידי מומחים בתחום.

איטום מאגרי מים – מה לקחת בחשבון?

חשוב מאד שתהליך איטום מאגרי מים יעשה בצורה מקצועית, בהתאמה לתנאי השטח. כל מאגר מים והחומר ממנו הוא עשוי, הצנרת אליו הוא מחובר, תנאי השטח בהם הוא ממוקם – האם על גג, במרתף, במפעל או בבית מגורים, וגם אם יש לידו מזיקים, לכלוך ועוד. חשוב שכל חברה שתעשה את העבודה, עם החומרים הטובים ביותר, האיכותיים ביותר ובתנאי הבטיחות המחמירים ביותר.

איטום מאגרי מים

מעבר לשתייה ורחצה – למה משמש מאגר מים?

תשובה לשאלה זו תיתן לכם מושג מדוע כל כך חשוב לטפל בהם בצורה מדויקת, מקצועית ואיכותית. השימוש הראשון של מאגר הוא הפרדה מוחלטת בין המים לבין הקרקע. מתחת לפני האדמה יש הרבה מאד לכלוך, זוהמה וגם בעלי חיים מסוגים שונים שאתם ממש לא רוצים במים שלכם. לכן, איטום מאגר מים שומר עליהם נקיים. השימוש השני – מניעת חלחול של המים החוצה. ככה שהמים הנקיים ישמרו בפנים, ולא יצאו החוצה. זה חשוב גם כדי לשמור על ניקיון וגם כדי למנוע הצפה ונזקי מים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *