התאמת העוצמה וזרימת המים בלחץ הנכון

אז איך תקבעו את עוצמת המשאבה שלכם? אם מדובר במשאבת מים יש להתאים את העוצמה על פי הצרכים השונים. אם לא תבחרו את העוצמה המתאימה אתם עלולים לפספס את כל המטרה, והיא – זרימת מים בלחץ הנכון. בבניינים משותפים למשל ובמיוחד בקומות העליונות קיים פחות לחץ, ולכן יש צורך להתקין משאבת מים. איש המקצוע יודע להתאים את עוצמת המשאבה. ללא העוצמה המתאימה לא תוכלו להתקלח וליהנות מזרימת מים ואף לא תוכלו להדיח את המים באסלה. מה שחשוב הוא שלחץ המים לא יהיה נמוך, אך גם לא גבוה מדי. חשוב להשתמש בכוח הכבידה, כך המים זורמים אל הקומות השונות, כל זאת בזכות משאבות מים מותקנות בהתאם לצרכים החשובים.

 

לחץ לא חלש ולא חזק

חשוב מאוד להקפיד שלחץ המשאבה יתאים לצרכים השונים. לחץ חלש מדי לא יספק את הלחץ המתאים, ולחץ חזק מדי – אף הוא לא יספק את הלחץ המתאים. איש מקצוע מומחה יודע להתאים היטב את הלחץ לצרכים השונים שלכם ולייעץ לכם לפני ההתקנה. קחו בחשבון כי יש פרמטרים חשובים לקביעת לחץ המשאבה המתאים.

 

התקנת משאבות בקומות העליונות

בשוק קיימות משאבות שונות ובגדלים שונים, וכדי שלא תהיו תלויים בבריכת האגירה של כמות המים, אתם צריכים להתקין משאבה מותאמת. אם מדובר בלחץ מים נמוך שנמצא בקומות העליונות, אתם תרגישו את זה במקלחת, כשתחזרו מהעבודה ולא יהיה זרם שינקה את גופכם משאריות היום, תוכלו להרגיש את הלחץ הנמוך גם בעת פתיחת הזרם כשתרצו לשתות ולא תוכלו לאגור מים אל הכוס. מה שחשוב הוא להתקין משאבת מים בגודל המתאים ובאותן הקומות הנחוצות להן לחץ גבוה יותר מהקיים. יש אפשרות להתקין משאבה להגברת לחץ מים בחלק מהקומות, ובאופן כללי – להשפיע באופן אחיד על לחץ משאבת המים כשפונים לאיש מקצועי שיודע להתאים את הלחץ לצרכים השונים.

 

 

חשיבות הייעוץ

לסיכום, ייעוץ והכוונה באמצעות איש מקצוע יינתנו לכל דורש ובהתאם לצרכים המבוקשים שלכם. אם מדובר בשימוש נקודתי בדירה או בשימוש של בניין שלם, הצרכים יהיו שונים וכך גם הלחץ המבוקש. מה שחשוב הוא להתייעץ עם אנשי המקצוע בלבד כדי להימנע מהתקנת משאבה שאינה נמצאת בלחץ המתאים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *