אינסטלטור 24/7

בתוך כל בית יש שתי מערכות אינסטלציה אחת המזרימה מים נקיים למטבח, לשירותים, למקלחות, לגינה וכדומה, והשנייה המוציאה את מים המשומשים והשפכים  אל הביוב החיצוני. שתי  המערכות הללו חייבות להיות תקינות כל העת וכל תקלה בהן משבשת את מהלך החיים. אינסטלטור בפתח תקווה הוא בעל המקצוע אשר מתקין מערכות אלו וגם אחראי על תיקונם. בגלל הצורך הדחוף בתיקון מערכות אלו הא יהיה זמין 24/7 ללקוחותיו הוותיקים או החדשים. הוא יכול לייעץ במקרי חירום ואף להגיע בשעות מאוחרות כדי לתקן תקלות.

פיצוץ בצנרת בתוך הקיר

התקלות המסובכות הן תקלות שנגרמות בפיצוץ צינורות בתוך הקירות. הבעיה היא גם במקום התקלה וגם בנזקים הסביבתיים שהיא גורמת. כאשר דיירי הבית מזהים כתמי מים על הקיר או התקרה אזי הם חוששים לפיצוץ בצינור וכאשר הכתם מתפשט אזי הם יודעים זאת בוודאות. בכל מקרה, מומלץ להזעיק אינסטלטור מיד כשמזהים רטיבות. האתגר שלו הוא למצוא בדייקנות את מקום התקלה. מבלי לשבור קירות ובלטות מיותרים. הזיהוי נעשה באמצעות מצלמה תרמית שיודעת לשלוח גלי אינפרא אדום וכך לגלות את נקודת הפיצוץ.

תיקון מורכב

התיקון עצמו מחייב שבירת קיר החלפת מקטע צינור פגום, סגירת הקיר וצביעתו. במקרים בהם יתברר כי כל  הצנרת רקובה אזי כדאי להחליף אותה כדי למנוע נזק עתידי. אינסטלטור מטפל גם בסתימות באסלות או בצנרת המוליכה את מי  השפכים. בבתים בודדים צמודי גינה הוא יכול לגלות גם שורשים בבורות הביוב ואף כאלו שצמחו אל תוך הצינורות. תיקון זה נעשה באמצעות מכשור מיוחד, ובמקרים חמורים, אף יהיה צורך בהבאת משאית השואבת תכולת בורות ביוב.

שירות מקצועי

אינסטלטור מקצועי מצויד בכל המכשור המתאים לתיקוני אינסטלציה. יש חשיבות לשימוש בחומרים וחלקי צנרת איכותיים שיחזיקו מעמד ללא בלאי מואץ. בגלל שמרבית המערכת הינה בתוך קירות ומתחת לבלטות יש לאיכות החומרים חשיבות עליונה. מומלץ לכל מי שנזקק לשירותי אינסטלציה ליצור קשר עם אינסטלטור שמספק שירותים מיידים לאורך כל שעות היממה. מומלץ להחזיק מספר טלפון שלו במקום ידוע לכל מצב. אינסטלטורים רבים מספקים שירותים ללקוחות קרובים וותיקים לאורך תקופה ארוכה.

למידע נוסף בנושא: http://hamumchim.net

אינסטלציה

צרו קשר עכשיו!