אנשים רבים רוצים בית מודרני כיום. כדי להפוך את הבית למודרני ומעוצב יותר יש הצורך בחיפוי הקירות, צביעת הבית בקונספט מסוים, שילוב רהיטים מיוחדים ושימוש בחללים שונים של הבית לצרכים נוספים מלבד ישיבה מול הטלוויזיה או אכילה. חיפוי קירות הינו בלתי נפרד מהשינוי והוא קיים באינספור סוגים, צבעים, חומרים ועלויות. אז מי צריך חיפוי קירות ומתי משתמשים בזה? הבא ננסה לענות על כך.

כאשר רוצים להימנע מרטיבות בחדר האמבטיה:

אחת הבעיות הקשות בכל בית היא הלחות הרבה המצטברת בחדרי האמבטיה. אנו מתקלחים עם מים חמים, נהנים מהמים ומהאדים אבל שוכחים שהאדים האלה יכולים להצטבר על התקרה והקירות, לקלף אותם, להפוך לעובש ולהפוך את השהות במקום ללא בריא בעליל. על מנת לפתור בעיה זו משתמשים בחיפוי קירות ועל הדרך ניתן לבחור בעיצוב מתאים לחדר אמבטיה חדש ונעים.

כאשר רוצים לשבור את העיצוב המשעמם של הבית:

אם בא לכם לשדרג את עיצוב הבית שלכם ולשבור את השעמום עם קיר מעוצב ומדליק בחלל מרכזי בבית, או להפוך את החדרים בבית לג'ונגל של תחושות ורגשות תוכלו לעשות זאת באמצעות אתר דקולוקס המציע חיפוי קירות.

כאשר רוצים למתג חלל מסוים:

חיפוי קירות במגזר העסקי נפוץ מאוד בעיקר במשרדים שכן חברות רבות משתמשות בחיפוי קירות המשרד על מנת למתג את המשרד בצבעי הדגל של החברה, להוסיף עיצוב משודרג של לוגו החברה וכל זה על רקע קירות מעוצבים ומחופים.

כאשר רוצים לשדר יוקרה ואיכות:

אם אתם רוצים לשדר יוקרה ואיכות הן בבית שלכם והן בעסק שלכם אתם יכולים להשתמש באבנים מיוחדים, בלוקים וחיפויי קיר מסוגים יוקרתיים. כמו כן ניתן להשתמש בחומרים מוזלים יותר כדי להציג עיצוב יוקרתי מחומרי גלם פשוטים יותר.

כאשר רוצים עיצוב מיוחד בשילוב ריהוט או פריטים נוספים:

אם אתם רוצים לשלב בין קירות מעוצבים בבית שלכם לאובייקטים אחרים תוכלו לעשות זאת בקלות באמצעות חיפויי קירות מיוחדים. כך למשל תרצו להוסיף עץ מזרקה בחלל מסוים בבית ולעשות לו חיפוי המדמה ג'ונגל, כאשר העץ נותן אפקט של תלת ממדיות והמים הזורמים תורמים להרמוניה ולאווירה הנינוחה במקום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *