ציוד כושר

איך להפוך חדר ללא שימוש לחדר כושר?

הילד גדל ועזב את הבית? החלטתם על שיפוץ והפכתם חלל של חדר אחד לשני חדרים? אולי פשוט פיניתם חדר ששימש כמחסן במשך שנים רבות? כך או כך, כעת כשיש לכם חדר פנוי, אתם לחלוטין יכולים לעשות בו הרבה דברים והאמת שלהפוך אותו לחדר כושר יהיה רעיון בכלל לא רע. מצד אחד תהיה לכם ההזדמנות לעשות כושר כמו שכבר בטח תכננתם הרבה זמן, מצד שני לא תצטרכו לצאת מהבית ולהיאבק בעצמכם לצורך העניין הזה ויחד עם כל אלו יהיה לכם חדר יפה וייחודי להתפאר בו. אז, אם זה נשמע לכם כמו רעיון טוב, הנה כמה טיפים איך תעשו זאת.

ציוד כושר

כמובן, האלף בית של הקמת חדר כושר בבית. רצוי מאד לבחור בפריטים שימושיים אך לא מורכבים מדי, בהם לא רצוי להשתמש בלי ניסיון. הליכון זה רעיון מצוין, אופני כושר הם פריט חובה כי הם לא יקרים מצד אחד ומצד שני מאפשרים אימון אירובי יעיל. כמו כן, גם משקולות או רצועות TRX בהחלט יוכלו להתאים.

מראות

אם יש לכם חדר גדול דיו, תוכלו להתקין מראות על כל הקירות. המראות גם יכניסו אתכם לאווירת אימון בשניות וגם יאפשרו לכם לעקוב יומיום אחרי קצב ההתקדמות שלכם. אין ספק שלהתקין מראות בבית בשביל חדר הכושר שלכם זה צעד מקצועי לגמרי וייתן לחדר מראה הכי אותנטי שיש.

טלוויזיות ומערכות שמע

אין דרך טובה יותר לעשות כושר מאשר עם דברים שמעבירים את הזמן. שווה בהחלט לקנות מתקן לקיר ולהתקין טלוויזיה שאפשר להזיז בהתאם למיקום בחדר בו אתם מתאמנים. רעיון נוסף הוא מערכת שמע בה תוכלו לשים מוסיקה קצבית שתדחוף אתכם ותדרבן אתכם להתאמן יותר חזק. מומלץ לשים מערכת היקפית עם כמה רמקולים לשמע מושלם.

לסיכום, להקים חדר כושר בבית זה הרבה יותר קל ממה שאנשים רבים חושבים. כל מה שצריך זה להשתמש קצת בדמיון ואפשר להקים בקלות חדר כושר מקצועי בתקציב שאינו גבוה מדי. רק אל תשכחו אחרי שסיימתם שצריך גם להתאמן!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *