כשאנו נכנסים לבית של חברים שלא ראינו זמן רב, אנו מתפעלים מעיצוב הסלון המאורגן והמסודר, וכשאנו מגיעים למוסד ציבורי, איננו יכולים שלא להתפלל מהתקרה הגבוהה או העמודים המעטרים את הכניסה לבניין ומעניקים לו את המראה היציב. יש בעלי מקצוע אשר מעניקים לבניין את האסתטיקה שלו – יופי פנימי וחיצוני – הלוא הם אדריכלים ומעצבי פנים.

איך אדע אם כדאי לי ללמוד אדריכלות ועיצוב פנים

מתעניינים בלימודי הנדסאי אדריכלות? חושבים להירשם כמועמדים במוסד לימודים נחשב? ראשית, חשוב להבין שהחלטה על מסלול הלימודים היא החלטה חשובה שתקבע מה תעשו בסיום התואר. שנית, לפני ההרשמה, נסו לברר כמה שיותר על התחום. קראו על אדריכלות ועיצוב פנים ושאלו אנשי מקצוע. הם ישמחו לענות לכם על כל שאלה. ושלישית, אם אתם שוקלים ללמוד את התחום ברצינות, כדאי שתשאלו את עצמכם כמה שאלות:

נרשמתי ללימודים, מה מצפה לי?

מזל טוב, מצאתם את הייעוד שלכם. כעת מחכה לכם תקופה ארוכה אך מהנה של רכישת ידע וניסיון מעשי – אלה יעזרו לכם להשתלב בשוק העבודה ולקבל עבודה טובה יותר. הלימודים יחשפו אתכם למקצועות רקע כמו אנגלית טכנית, פיזיקה או מתמטיקה. כמו כן, תלמדו גם מקצועות יסוד דוגמת הנדסת אנוש, יישומי מחשב רלוונטיים, תולדות האדריכלות או יסודות העיצוב. וכמובן תלמדו את מקצועות ההתמחות דוגמת תורת הבנייה, עיצוב המוצר, עקרונות התכנון, עיצוב ריהוט ותאורה, חימום ומיזוג אוויר, גיאודזיה ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *