שטיח לחדר

כך תעצבו נכון את החדר הקטן

שטיח לחדר

חדר קטן בדירה מומלץ לעצב באופן מינימליסטי ולא ליצור עומס רב אשר יעניק תחושה שהחדר עמוס מדי ולא פרופורציונלי.

עיצוב חדר קטן

בעת תכנון חדר קטן מקבלים מראש החלטה אילו פריטים אלמנטריים יהיו בו. חשוב שיהיה בו מרחב הליכה ושהייה ולכן מחליטים מראש כי כל פריט מיותר, לא יוכנס לחדר.

רוכשים מיטה בהתאם לגילו של הילד, מיטת מעבר, מיטת יחיד או מיטה וחצי אם יש די מקום. ארון הוא נושא בסיסי, אם קיימת נישה אשר אפשר לנצל אותה לבניית ארון, זה פתרון מצוין. אם לא קיימת נישה, קונים ארון בגודל הנחוץ אך שלא יפריע למעבר בחדר.

תלמידי בית הספר ייהנו משולחן שיאפשר להם לבצע את שיעורי הבית, ללמוד למבחנים לעבוד על המחשב וכיסא נוח לשימושם.

מדובר בפריטי ריהוט שחייבים בחדר ומעבר לכך לא יוכנסו אליו מוצרים נוספים כמו מדפים לגובה כדי להשאיר חלל גדול ככל האפשר, לאוויר צח ולאווירה נעימה.

שטיח בחדר ילדים

על הרצפה יונח שטיח בגוונים בהירים כדי ליצור תחושה שהחדר גדול הרבה יותר מגודלו המקורי. אפשר לרכוש שטיח עגול שיונח על מירב שטחה של הרצפה או לחילופין אפשר להתקין שטיח מקיר לקיר שהוא שטיח קבוע אשר לא ניתן להזזה ולכן הילד יהיה כל הזמן על השטיח.

כדי למנוע הכנסת חפצים נוספים כמו תנור חימום, קיימת אפשרות להתקין חימום תת רצפתי. מדובר בגופי חימום ייעודיים המותקנים בשיטה בטיחותית על הרצפה ומעליהם מודבק השטיח מקיר לקיר. זהו פתרון מצוין לימי החורף בחדרי ילדים קטנים שכל מ"מ בהם מדוד ומנותב לצרכים הנכונים.

צביעת הקירות בחדר ילדים קטן

המגמה היא לצבוע את הקירות בצבעים בהירים כמו לבן, שמנת, תכלת, ירקרק, ורוד או כל צבע בהיר אחר שבוחר הלקוח. על הקירות אפשר להוסיף הדפסים, ציורים, איורים או כיתוב בהתאם לאהבותיו של הילד אשר זה חדרו.

גם הגוונים הבהירים בהם נצבעים הקירות, יוצרים אשליה של חדר הרבה יותר גדול, דבר המשרת את המטרה שהחדר לא ייראה קטן מדי.

לעוד מידע ודוגמאות, הכנסו לאתר של סהרה שטיחים בלחיצה כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *