בכל תחום יש סוגים שונים של דברי . הסוגים שאתם נחשפים אליהם, לפעמים משמעותיים יותר, ולפעמים פחות. דוגמה לכך היא כאשר אנו מחליטים על איזה סוג ספה אנחנו רוצים הביתה, בין אם היא עור, או בד. במאמר זה, אנו נדבר על סוגי שיש שונים שאנו ממליצים לכם להסתכל עליהם, וחלק מהם אף תוכלו לרכוש למטבח שלכם. ההבדל בין שני האבנים הללו הוא גדול, כן חשוב שאתם לא תחליטו זאת לבד, ואם אפשרי, אז לשלב את הדעות שלכם, ולקבל את המוצר הסופי על ידי עצה של אדם מקצועי, אך ראשית, הכירו את הסיבה שישראלים רבים אוהבים את השיש

למידע נוסף אודות סוגי שיש למטבח שכדאי להכיר, לחצו כאן…

שיש למטבח

מדוע כה הרבה ישראלים כבר הביאו שיש למטבח שלהם?

הסיבה העיקרית לכך היא שהאבן הזאת היא אבן פלא, שמתאימה מאוד למטבח, כמו יד לכפפה, ונסביר. המטבח הוא מלא באדים ונוזלים של מאכלים שונים, מלא בריחות, מלא בעבודות מטבח הכוללות עבודה עם דברים חדים כגון סכין. לאור עובדה זו, אנו זקוקים לחומר חזק שיהיה לנו, ואין אחר מאשר שיש, בעוד ויש לו מספר סוגים.

מדוע לשיש יש מספר סוגים?

ראשית, השיש איננו אבן בעלת סוג אחד, כמו כלב שאיננו זן אחד בלבד, וזאת מסיבת הטבע. על מנת שאנו נוכל לעשות את כל מה שאנחנו רוצים במטבח, חשוב לדעת איזה סוג שיש יש לנו, ולדעת להתייחס אליו בהתאם. במאמר זה אנו נמליץ על 2 סוגי שיש בלבד, מהסיבה שהם הסוגים העיקריים שהישראלים מעדיפים, ומסיבות מוצדקות מאוד.

אבן קיסר – האבן המעוצבת שלכם

על טעם אי אפשר להתווכח, ולכן אנו נציג את העובדה הזאת כאן, כי רוב האנשים שקונים את השיש הזה, קונים אותו בגלל העיצוב שלו שמשתלב יפה עם המטבח. לא כולם יכולים להכיל סוג שיש כזה, וזה בגלל העיצוב שלו.

גרניט – שיש עם עמידות גבוה

אבן קיסר גם כן עם עמידות גבוה, טובה משאר האבנים, אך הגרניט היא אבן יוצאת דופן. הסיבה לכך שאנו ממליצים על הגרניט היא בגלל העמידות, וגם בגלל שעיצובים רבים משתלבים ביחד עם האבן הזאת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *