איים למטבחי חוץ

בשנים האחרונות אנו שומעים על יותר ויותר אנשים אשר משתמשים במטבחי חוץ אשר מאפשר להם להפוך את הגינה הפרטית שלהם לאזור שיש בו את כל הנוחות על מנת לארח חברים, משפחה ועוד. במאמר זה ננסה להבין מהם איים למטבחי חוץ, אלה סוגים קיימים, ולמה כדאי שיהיה לנו איים למטבחי חוץ.

מהם איים למטבחי חוץ?

איים למטבחי חוץ הפכו בשנים האחרונות לטרנד פופולארי ושכיח ביותר בתחום המטבחים בישראל. איים למטבחי חוץ הם למעשה , יחידות עבודה נפרדות אשר מוצבים במרכז חלל המטבח, הם נקבעים לרוב בהתאם לצורכי הלקוח והשימוש בהן. ומאפשרים מקום אחסון נוסף באמצעות המגירות שיש בהם, מעבר לכך הם משמשים כמקום עבודה או משטח עבודה נוסף, ניתן ליהנות מהם בתור שולחן שרוצים לחתוך עליהם סלט או להכין אוכל. כך שהם משתלמים עד מאוד לבית שלנו ומשתלבים יפה במטבח שלנו, וכן מקלים עלינו בחיי היום יום שלנו מבחינת השימוש בהם.

סוגי איים למטבחי חוץ?

ישנם לא מעט סוגי איים למטבחי חוץ, כשאשר השכיחים מביניהם כוללים:

אי מטבח סטנדרטי- אי זה מורכב ממשטח עבודה אשר בנוי מיחידות אחסון מלבניות, ריבועיות, או מעוגלות.

אי מטבח כמעמדת עבודה- אי זה מגיע עם כיור או כיריים או שניהם יחדיו. מטבח זה מקל עלינו במיוחד שאנו מאחרים אורחים ומשפחה בתדירות גבוהה.

אי מבטח מפלסי- אי אשר הבנוי משני מפלסים נפרדים אשר משמשים כדלפק הגשה וכעמדת עבודה.

למה כדאי שיהיה לנו איים למטבחי חוץ?

מטבחי איים חשובים עד מאוד למטבח שלנו מכמה סיבות: ראשית הם מהווים עמדת הגשה או עבודה נוספת בחלל המטבח שלנו, עצם כך שהם מוצבים במרכז חלל המטבח הם עוזרים רבות לצורכי השימוש שלנו בהם בחיי היום יום. שנית האיים מאפשרים מקום אחסון נוסף עם המגירות שהם מכילים, או כמקום עבודה שניתן לשימוש בתור שולחן במיוחד שאנו רוצים לבשל או סתם לשים מצרכים על המשטח. שלישית האיים משתלבים יפה במטבח שלנו ומקלים מאוד את הריצה למטבח בתוך הבית, עצם זה שהם נותנים מענה און ליין מאפשר לנו להקלה בחיי היום וכן להזמין חברים, משפחה, ידידים ועוד להתארח אצלנו. החיסכון במקום עם מטבחי חוץ עוזר לנו מאוד בכל הקשור לתכנון ועיצוב המטבח.

ידיות מטבח - שיפור משמעותי וזול למטבח שלכם

צרו קשר עכשיו!