ידיות מטבח - שיפור משמעותי וזול למטבח שלכם

מטבח הוא הלב של הבית, זה מה שהעיצוב המודרני החדש של חלוקת החלל המשותפת יצר. נכון להיום וכבר זה כמה עשורים שהעיצוב של החלל של הסלון ושל פינת האוכל הוא כזה אשר מחובר אל החלל של המטבח, ודבר זה אומר כי המטבח הוא כבר אינו חלק נסתר מן העין, אלא כזה שבולט מאוד כבר מן הרגע בו נמצאים באזור של הכניסה אל הבית.

איך הופכים את המקום המאוד דומיננטי הזה למשהו שנראה טוב, גם מבלי לבצע השקעה כה גבוהה? ככל שמנסים לחשוב על דרך מוצא להוצאה של עשרות אלפי שקלים, ישנה דרך אחת פשוטה שלא כל אחד מצליח לחשוב עליה לבד.

לא משלמים הרבה על שדרוג המטבח

מטבח הוא כזה שיכול להיות עשוי מחומר משובח, ואף להיות רחב יריעה בצורה שמספקת את כל המקום הנדרש עבור כל סוג של סיר וכל סוג של צלחת בצורה מאוד נוחה. אם כך, האם באמת כדאי במקרים כאלה לבצע החלפה של מטבח שלם רק על מנת ליצור עבור החלל הזה מראה שיכול להיות הרבה יותר מודרני והרבה יותר "רענן"? בהחלט לא.

יודעי דבר לחלוטין לא ימליצו להחליף מטבח שעשוי מחומרים משובחים, בייחוד כאשר הוא מתוכנן בצורה שמביאה אל פרקטיקה נוחה במטבח. אולם, יש גם דרך להישאר עם המטבח הישן ולגרום לו להיראות הרבה יותר חדש, ואת זה ניתן לבצע רק על ידי הסרה של הידיות שנמצאות שם נכון לעכשיו.

קראו עוד גם על צירים לארונות מטבח.

שינוי אחד שיוצר סגנון חדש

איך מוצרי פרזול כמו ידית קטנה יכולה ליצור מראה חדש? בקלות. זה מספיק להיכנס אל חנות שמוכרת ידיות עבור דלתות של מטבח על מנת להבין עד כמה המבחר הזה הוא מאוד רחב, ועד כמה הדיות שנרכשו בתחילת הדרך הן בעלות מראה גנרי מתוך המבחר שהקבלן באופן מצומצם נתן. הידיות שנמכרות היום מגיעות מכל מיני חומרים נהדרים, החל מידיות פורצלן ועד לידיות ניקל מוברש, וכל אחת מאלה מגיעה עם עיצוב שיכול להיות שונה בכל פעם מחדש- גם עבור אותה הצורה. החלפה מהירה של כולן לפי המידה הנדרשת, תביא אל השינוי הזול, והמיוחד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *