עיצוב פנים וחוץ

כיצד עיצוב פנים משתלב עם עיצוב הגינה

תחום העיצוב הוא תחום עשיר מאוד שכל הזמן מתפתח ומשתנה בהתאם לתקופה ולטרנדים הקיימים בעולם. כאשר אנחנו רוצים לשדרג את הבית הפרטי שלנו או את הדירה שלנו אנחנו יכולים לעשות זאת על ידי הקמה של גינה מעוצבת אישית. אנחנו יכולים לשלב בין העיצוב של הגינה שלנו ובין העיצוב של פנים הבית שלנו. גם בדירות בבניין דירות שיש בהן רק מרפסת קטנה ניתן לעצב גינה עם קסם רב ואופי. העיצוב עצמו יכול להיות רגיש לצרכים שלנו ולטעם האישי שלנו כך שכל הבית יהיה הרמוני ואיכותי מאוד.

מה הקשר בין עיצוב הגינה ועיצוב הסלון בבית שלנו?

קיים קשר ישיר בין עיצוב כל החלקים החיצוניים והפנימיים בבית שלנו. כך למשל כאשר אנחנו מעצבים את הסלון בבית שלנו אנחנו יכולים לעצב אותו באופן שיתכתב עם העיצוב של הגינה שיש לנו. כאשר יש זרימה בין העיצוב של כלל חלקי הבית אז האווירה בבית נעימה וטובה יותר. העיצוב יכול להיות במגוון סגנונות ואנחנו יכולים למשל לבחור שכל הסגנון של עיצוב פנים וכל הסגנון של עיצוב הגינה שלנו יהיה בסגנון קלאסי או בסגנון אנגלי. אנחנו יכולים לבחור לעצב את החללים השונים ברחבי הבית ומחוצה לו בסגנון ים תיכוני או בסגנון צרפתי.

עיצוב פנים וחוץ

איך תכנית עיצוב יכולה להפוך את החללים הפנימיים והחיצוניים בבית להרמוניים יותר?

כל תכנון של עיצוב פנים או עיצוב גינות חייב להיות מלווה בתכנית עיצוב מפורטת ואיכותית. תכנית עיצוב מפורטת יכולה לאפשר לנו לפוך את החללים הפנימיים והחללים החיצוניים בבית שלנו להרמוניים יותר. יתרון נוסף של עיצוב בצמוד לתכנים היא שאז יכול להיות לנו קל יותר לשלוט בתקציב של העיצוב ובהוצאות עליו. תכנית תסייע לנו להפוך את העיצוב של כל החלל להרבה יותר יפה כך שהוא יתאים לכל הצרכים שלנו ולכל מה שאנחנו אוהבים באופן אישי.

דגשים לעיצוב גינות בהתאמה אישית – למה חשוב לשים לב?

יש מספר דגשים שחשוב לשים לב עליהם בעיצוב גינות בהתאמה אישית. כאשר אנחנו רוצים לעצב את הגינה שלנו באופן מותאם אישית אנחנו צריכים לשים לב לנושאים כמו כמות ההשקיה שאנחנו רוצים להשקיע בגינה וגם אופי הטיפול בגינה – האם צריך לגזום הרבה את הצמחים או האם אנחנו מעדיפים צמחים שדורשים טיפול רב או לא. עוד חשוב לשים לב האם אנחנו בוחרים צמחי שמש או צמחי צל – דבר זה תלוי בחשיפה לשמש שיש במרפסת או בגינה שלנו. חשוב לשים לב בעיצוב האישי למאפיינים שיכולים להתאים לנו כמו פינות ישיבה מרובות, נדנדה או שולחן עליו אפשר לערוך ארוחות. מומלץ מאוד להתייעץ עם מעצבת פנים או מעצבת גינות בנוגע לעיצוב החלל של המרפסת והגינה שלנו כך שנוכל למקסם את כל השטח שיש שם ולהתאים אותו לצרכים שלנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *