חלל של בית עסק הוא כזה אשר מחולק לאזורים אזורים למימוש הצרכים הפרטניים של כל בית עסק בכל משרד. איך יכולים להתמודד עם חלל שבנוי בצורה של open space בצורה שתחמיא לו ותיצור אזורים מוגדרים למרות שלא חוצצים ביניהם ירקות או מחיצות בשום צורה? מעצבי פנים מתמודדים לא פעם עם אותה השאלה ומביאים מכישרונם מבחר של פתרונות שכוללים גם שימוש חכם עם ציורים כמו פה שתלויים ועושים יותר מאשר אווירה נעימה.

יצירה שמחוברת אל הטרנדים הכי חמים

כשרוצים לעצב חלל שמגיע בתצורה של open space לא צריך לעמול יותר מידי קשה, אלא פשוט לנצל את החלל עם סימון של אזורים שונים כמו אזור הקבלה, אזור ההמתנה ואזור מעבר על ידי בחירה נכונה של ציור שגם מעניק תחושה הרבה יותר ביתית וגם יכול להעביר מסר הרבה יותר מתוחכם. בין כל אלה הבחירה של ציור שמתחבר אל העסק ואל הטרנדים הכי בולטים בעולם של העיצוב תביא אל חיבור מושלם לצד סימון של האזור תוך בחירה של גודל תמונה מתאים עבורו. כל תמונה שאותה רוצים לתלות על קיר עדיף כי תהיה רלבנטית אל החלל שאותו לא רק מקשטים אלא יוצרים מחדש בזכות אותם פריטים.

בוחרים או יוצרים ציור בהתאמה אישית

לפעמים מה שניבט מתוך יצירה מגוונת ככל שתהיה עדיין לא כולל את מה שחלל החברה מצריך, וכאן צריכה להיות כבר יצירה הרבה יותר מושקעת שמקרינה בדיוק רב את התחושה ואת החיבור הזה אל סוג העסק ואל סוג החלל עצמו. את זה ניתן להשיג על ידי פניה אל יוצרים שלהם יש לא רק מלאי גדול של יצירות (הקליקו למידע נוסף) גם את האפשרות לקבל ציורים אשר מיוצרים לפי בחירה ועם התאמה אישית.

דבר זה אומר כי החלל יקבל לתוכו תמונה שיכולה למקד את המבט אליה ולהגדיר אזור מסוים בצורה טובה למדי, ובאותה ההזדמנות ליצור מראה שמעורר מחשבה ומסייע לקבל בדיוק רב את התחושות שרוצים למקד גם אצל צוות העובדים שנמצא שם וגם אצל הלקוחות שמבלים באזור הזה זמן לא מבוטל.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *