איטום גגות

איך מתבצע איטום גגות ביריעות ביטומניות?

איטום גגות ביריעות ביטומניות, עשויות להיות דבר מסובך למי שאינו מבין את המקצוע המסובך והקשה הזה. אם כבר אתם רוצים לאטום את הגג שלכם, אולי כדאי שתדעו איך בדיוק מתבצע איטום גגות ביריעות ביטומניות..

איך מתבצע איטום גגות ביריעות ביטומניות? |

ישנם כמה דרכים לבצע איטום ביריעות ביטומניות. אפשרות ראשונה היא לעשות זאת על ידי אנשי מקצוע מיומנים, שחיים את המקצוע המורכב הנ"ל. אפשרות שניה היא לעשות זאת בעצמכם ועל כך אנו לא ממליצים בכלל, שכן יציבות הגג תהיה מגוחכת ללא אנשי מקצוע מהימנים.

איטום ביריעות ביטומניות – מה זה? |

בעבר, היו אוטמים גגות בשלל אופציות זמניות ולא כ"כ מועילות, כיום, איטום גגות ביריעות ביטומניות הוא היתרון שבתחום האיטום. זו שיטה חדשנית ויעילה יותר ובכך גם איכותית יותר ונשמרת יציבה לאורך שנים.

רצוי לבחור את היריעות הביטומניות המתאימות לפני כל תיקון, וכן הבאת איש מקצוע מתאים ולוודא כי הן עומדות בכל התקנים הישראלים.

איטום ביריעות ביטומניות – איך זה עובד? |

עבודות האיטום מתבצעות עם רצועות מפותחות המיוצרות מביטומן. רצועות אלו נראות כמו גלילים בצבע אפור לרוב עם חספוסים גסים והם נקראות יריעות ביטומניות. (ניתן לראות אותן בגגות ירושלמיות בעיקר)

מתי מתקינים יריעות ביטומניות? |

גם אם בגג שלכם קיימות רצועות זפת ישנות, והמחשבה שהם יחזיקו לאורך שנים, כדאי לדעת שהמצב יכול להשתנות לרעה בחורף. כמעט תמיד, יהיו יריעות ביטומניות פתרון טוב יותר. הן מהוות פתרון חדשני ואהוב על חברות איטום רבות.

המקרה היחיד שבו שימוש ביריעות אינו אפשרי, הוא כאשר האיטום מתבצע על שטח קטן עם המון עצמים, הפרעות כבליטות רבות ברצפת הגג וכדומה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *