דלתות בסגנון צרפתי

דלתות בסגנון צרפתי לבתים בסגנון פרובנס

סגנון פרובנס הפך לאחד הסגנונות הפופולאריים בעיצוב כאשר כיום ישנם שלל אלמנטים שהופכים כל מבנה לכזה המעוצב בסגנון פרובנס כמו מטבחים, ארוניות עתיקות בשילוב זכוכית, שידות, כורסאות ואף כיורים ושלל כלים סניטריים.

אבל מהו סגנון פרובנס? מהיכן הוא מגיע? וכיצד משלבים דלתות לבית המעוצב בסגנון זה? כל הפרטים בהמשך.

אם אתם רוצים להיחשף אל סגנון עיצוב ייחודי, חשוב שתכירו את סגנון פרובנס.

דלתות בסגנון צרפתי

אבל מהו סגנון פרובנס?

השם פרובנס הינו שם של חבל ארץ בצרפת של בתים כפריים המעוצבים בסגנון חמים ומזמין. עם זאת ולמרות מקומו של סגנון העיצוב הצרפתי: ישנם קווים בעיצוב אשר מזכירים עיצוב ים תיכוני – מה שמקנה את השילוב המושלם של צבעים בהירים, צמחייה ים תיכונים כמו עצי לימון, גינות תבלינים ושילוב של ורדים, כאשר העיצוב הכפרי והנוח מתאפשר בשל שילוב של השניים.

בנוסף המראה הכפרי בסגנון חבל ההרים פרובנס אשר בצרפת מקנה את היכולת לקבל ריהוט בשיוף גס, מראה מיושן של חפצים, וגימורים מעוגלים שכה מאפיינים עיצוב צרפתי קלאסי.

בשל כל אלה, הסגנון חולש על מגוון פריטים ברחבי הבית, כאשר אחד הפריטים שהפכו בולטים וכאלה אשר חותמים את הסגנון הן דלתות בסגנון פרובנס.

אבל מה מאפיין דלתות מסוג זה?

דלתות פרובנס הן כאלה מאופיינות במסיביות בעיצוב, גימורים מעוגלים (כמו שהזכרנו), כאשר הדלות בעלות אלמנטים עיצוביים מעץ הנוספים על הדלת.

הדלתות הן בדרך כלל דלתות כנף הנפתחות פנימה או החוצה כאשר ישנן אף כאלה המשלבות עץ מלא ואיכותי עם זכוכית וידיות מסיביות.

כיצד מתאימים את הדלת המנצחת לבית שלכם?

כאשר אתם רוצים לבצע התאמה של הדלתות, יש לשים לב כי אתם משלבים את הדלת בצורה הרמונית בבית וכי הדלת מתכתב עם המראה הכללי – בין אם מדובר בשילוב של דלת בעל כנף אחת או שתיים.

לעיצוב בתים בסגנון פרובנס מושלם: מומלץ להתייעץ עם אנשי המקצוע המומחים בהתאמה ועיצוב של דלתות לסגנון הכפרי והים תיכוני הנפלא הזה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *