מבצעי דלתות

כדאי להשקיע מעט מחשבה בעת בחירת דלתות הפנים. דלתות הפנים עוזרות בקביעת האופי העיצובי של הבית. כיום אפשר לקנות דלתות יפות וטובות במבצע. כדאי לתכנן היטב איזה צבע רוצים לדלת, איזה סגנון עיצוב. גם כאשר בוחרים דלתות חוץ, כדאי להשקיע מחשבה ותכנון. ישנם תכונות חשובות בדלתות חוץ, שהופכות את הדלת לבטיחותית. כדאי להכיר סוגים שונים של דלתות פנים וחוץ, ולדעת מה ההבדל, ועל מה לשים דגש בעת החיפוש. כאשר בוחרים את הדלת המתאימה, כדאי לברר על אילו דלתות יש מבצע, משום שדלתות במבצע זולות הרבה יותר מדלתות שלא במבצע.

דלתות פנים מומלצות:

דלתות פנים, הם דלתות שנועדו עבור חדרי הבית. דלתות הפנים מושקעות פחות מדלתות החוץ, אך יש מבחר של דלתות יפות במבצע. כדאי שנכיר כמה סוגים של דלתות פנים:

  • דלתות פנים מבית אינדור– אלו דלתות שמייצרת חברת שיריונית חסם. לדלתות אלו יש עיצוב פשוט יחסית, אך הן עשויות מפלדה, ויש להן בידוד נגד רעש.
  • דלתות פנים איטלקיות– מגוון רחב מאוד של דלתות פנים תוצרת איטליה, של חברת 3elle האיטלקית. ישנו מגוון של דלתות פנים איכותיות, העשויות מעץ מלא. לחברה יש מגוון סגנונות של עיצוב דלתות פנים:

דלתות עם פסי אלומיניום לקישוט- דלתות עם לוחות עף, ופסי אלומיניום בין הלוחות.

דלתות עם מסגרות וחלונות- דלתות עם חלון זכוכית, לרוב זכוכית לבנה. לעיתים יהיו בחלון הזכוכית שבדלת, סורגים לקישוט.

דלתות בעל עיצוב חלק- מתאים למי שאין לו הרבה תקציב, ומחפש דלת פנים זולה ואיכותית.

  • דלתות פנים אומנותיות– יש דלתות פנים עם צביעה אומנותית, או תוספת דקורטיבית לדלת.

כאשר מחפשים דלתות פנים, כדאי לחשוב על הסגנון הרצוי, ואז לחפש את הדלתות שבמבצע.

דלתות חוץ מומלצות:

דלתות חוץ שונות מדלתות פנים, בכמה תכונות:

  1. דלתות חוץ חייבות להיות חסינות אש.
  2. מומלץ לבחור בדלתות אלומיניום.

למרות התנאים הנדרשים, ישנו מגוון רחב מאוד של עיצובים לדלתות חוץ. הסוג השולט, הוא דלת אלומיניום, עם חלון זכוכית, וסורגים. קיימים מגוון רחב של צבעים עבור דלתות חוץ.

ישנו קו עיצובי אחר של דלתות חוץ, המבוסס על פסי פורמייקה. לפעמים נאלצים מחוסר תקציב, לבחור בדלת בעל עיצוב חלק ופשוט. אולם אין צורך להתפשר. קיים מבחר רחב של דלתות במבצע. ישנם עונות של מבצעים, ובכל עונה יש דלתות אחרות במבצע.

כדאי לסייר באולמות תצוגה ובתערוכות, ושם ניתן למצוא דלתות יפות ואיכותיות במבצע.

דלתות פנים

צרו קשר עכשיו!