עיצוב חדרי שינה הפך לאחד הנושאים החמים ביותר בשנים האחרונות, היות וניתן לראות יותר ויותר אנשים שהפנימו את החשיבות של חדר שינה מעוצב ומרוהט כהלכה. חדר שינה עמוס מידי בפרטי ריהוט מאסיביים, אביזרי עיצוב לא מתאימים או פשוט חוסר התאמה בין הגורמים השונים, עלול ליצור תחושה של אי נוחות ואי התאמה. מחקרים רבים שנעשו בנושא, הוכיחו את החשיבות של עיצוב רגוע ונינוח בחדר בו ישנים, לצורך שנת לילה רגועה ועמוקה יותר. לכן לפני שמתחילים לרהט את חדרי השינה, לצבוע אותם במגוון רחב של צבעים או להוסיף להם אלמנטים שונים של עיצוב, מומלץ לנשום עמוק ולהבין מה בדיוק יתאים לחדר השינה שלכם. במקום לבחור בפריט ריהוט אחד דומיננטי, ואז להסתבך עם הצורך להתאים אליו את שאר הריהוט, עדיף לתכנן מראש ורק אחר כך לגשת לחנות.

חדרי שינה

חדרי שינה מעוצבים – כיצד עושים זאת נכון?

בעבר רוב האנשים היו מרהטים את חדר השינה שלהם, מבלי לתת את הדעת לעיצוב הכללי של החדר. כמובן שתמיד ניסו להתאים במידת מה בין הרהיטים השונים, אך החשיבות הראשונית הייתה לבחור רהיטים נוחים, איכותיים וזולים. היום לעומת זאת, ניתן לעצב את חדר השינה ממש כמו במגזינים השונים, מבלי להוציא הון קטן על הרהיטים, התמונות ופרטי העיצוב המיוחדים. כל אחד יכול להרשות לעצמו לרכוש מיטה איכותית בממדים המתאימים לחדר, להתאים לה שידה או שתיים ואף לשלב ארון הזזה שישתלב בצורה מושלמת בעיצוב הכללי של החדר. יש צורך רק להבין, האם אתם הולכים לכיוון של עיצוב כפרי ורומנטי, או לחילופין לכיוון מינימליסטי ומודרני יותר. בהתאם לכך, יש צורך לבחור את פרטי הריהוט המתאימים ולהשקיע בשטיחים, וילונות ותמונות מתאימות. לפעמים השקעה בכמה כריות צבעוניות, יכולה לשנות את כל האווירה בחדר. לכן מומלץ לשלב בחוכמה כיסוי מיטה מעניין, שטיחון מקורי לצד המיטה ואולי אגרטל עם פרחים טריים על השידה.

לסיכום, חדרי שינה נחשבים לחדרים החשובים ביותר בבית, היות והם אלו שאחראים על יצירת אווירה נינוחה ורגועה. כל אחד היה רוצה לחזור מיום עבודה ארוך, לשכב על המיטה ומיד ליהנות מתחושה ככלית של רוגע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *