מעוניינים לרענן את חדר האמבטיה שלכם לקראת חג הפסח? נתקלים בקשיים לנקות את חדר האמבטיה וזקוקים לשינוי? אין דבר טוב ומרגיע יותר מאמבטיית קצף חמימה לאחר יום עבודה עמוס, או זמן איכות עם הילדים שצריך לקלח לפני שהם הולכים לישון. חדר האמבטיה מהווה חלק בלתי נפרד מחיינו, ולכן בעיצובו.

עיצוב חדרי אמבטיה

טיפים לעיצוב חדר אמבטיה

להלן 5 טיפים בעיצוב חדרי אמבטיה שיהפכו אותם לנעימים יותר:

  1. ריצוף הרצפה סוג ריצוף הרצפה משפיע על החמימות שאנו חשים בחדר האמבטיה. ניתן לבחור את הריצוף המועדף עליכם: ריצוף קרמיקה קל לניקוי, ריצוף פסיפס מגיע בשלל עיצובים, ריצוף מפורצלן נחשב לחזק ועמיד. מובן שחשוב להעדיף ריצוף שמונע החלקה כדי להימנע מתאונות בחדר האמבטיה.
  2. אריחים בכל מקום –אם החלטת לרצף את חדר האמבטיה באמצעות אריחים ובחרתם את העיצוב הרצוי, מומלץ להציב אותם כך שיגיעו לכל מקום. כלומר, שורת האריחים הראשונה תהיה נראית וגלויה לעין, ושאר האריחים יהיו מתחת לאסלה או הארון. פעולה זו תאפשר לכם לחסות את כל השטח מבלי להשאיר "שטחים ריקים".
  3. חיבור בין חדרים –יש כאלה שאוהבים לחבר את חדר האמבטיה לחדר השינה, כדי לאפשר מעבר נגיש ונוח בין שני החדרים. במקרה זה תוכלו לקפוץ אל המיטה החמימה הישר מחדר האמבטיה מבלי הצורך לרוץ במסדרון הקפוא. עם זאת, לא כולם אוהבים את האפשרות הזאת, ויש המעדיפים להפריד באופן מלא בין החדרים.
  4. לצבוע את האמבטיה –רואים כבר קילופי צבע על הקירות? זה הזמן לצבוע את האמבטיה. לצבע הקירות השפעה פסיכולוגית על האדם. צבעים בהירים של חמימות כמו צהוב או כתום אפרסק מעניקים לאמבטיה תחושה של חום גם אם יורד גשם בחוץ. על אף זאת, אם אתם אוהבים את העיצוב הנועז והסגנון הססגוני, אל תתפשרו על צבעים עזים ולוהטים לקירות האמבטיה.
  5. נישות ולא ארונות ארון שלם לאמבטיה עלול לתפוס הרבה מקום. נישות המוטמעות בתוך קירות חיצוניים הם דרך טובה לחסוך במקום בחדר האמבטיה, בייחוד אם מדובר בחדר קטן.

כיצד לבחור את עיצוב המתאים

קיימים שלל עיצובים לחדר האמבטיה, כיצד נוכל לבחור את המתאים לנו ביותר? אם אתם רוצים לשפץ קצת את חדר האמבטיה שלכם ולעצב אותו מחדש, מומלץ לפנות למומחה בתחום כדוגמת מעצב פנים. הוא יוכל לבדוק את חדר האמבטיה, למדוד אותו ולהציע בהתאם לכך את העיצוב הנכון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *