סגירת מרפסת

5 יתרונות לרכישת סגירת מרפסת

מרפסת בבית היא אחד הפרמטרים שיקבעו האם נעבור להתגורר בדירה או בית כלשהו. העניין הוא שגם בתקופות הקיץ או החורף, אנחנו עלולים לנטוש את המרפסת; כי חם מידי, כי יורד גשם, ועוד מגוון סיבות. סגירת מרפסת היא הפתרון המושלם לסיטואציות הללו, והיא מאפשרת שהייה נטולת דאגות במרפסת, עם הסיגריה שאחרי ארוחת הערב או עם בקבוק הבירה עם החברים.

סגירת מרפסת כפתרון לכל עונות השנה 

  • לעונה הקרה והעונה החמה – בחורף, סגירת מרפסת תאפשר לכם ליהנות מריח הגשם והאוויר הנקי עם כוס שוקו חם. בקיץ, כשבכל זאת מתחשק לצאת מהמזגן ולהפשיר מעט, תוכלו לעשות זאת מבלי לסכן את עצמכם בחשיפה לקרני השמש.
  • המרפסת היא עדיין מרפסת – ישנם סוגים רבים של סגירה למרפסת וכל אחת מהן בנויה כך שהמרפסת עדיין תמשיך לשמש אתכם כמרפסת, ואולי אפילו כחלל נוסף בבית בו תוכלו לארח.
  • סגירה בהתאמה אישית – לכל דירה ובית מאפיינים אחרים; חברה מקצועית תבצע את ההתקנה בהתאמה לביתכם המיוחד, לדרישות והצרכים שלכם. כך, ניתן לבחור בסגירת מרפסת מתקפלת או קבועה, קירוי, ועוד.
  • בטיחות – ההחלטה לסגור את המרפסת מאפשרת הצבת חוצץ נוסף שמונע פריצות וחדירות אחרות לגבולות הבית הפרטי שלנו. הדבר ישרה באופן אוטומטי תחושת ביטחון בקרב כל דיירי הבית – הן בלילות והן בזמן נסיעות לחופשה.
  • ניקיון המרפסת – אין דבר מרגיז יותר מהצורך לנקות את המרפסת 4 פעמים בשבוע בגלל העלים, לשלשת הציפורים וגורמים נוספים שמלכלכים אותה. הסגירה שומרת על המרפסת נקייה לאורך זמן. 

האם נדרשים היתרים לכך?

באופן עקרוני לא, אבל לא מדובר בנושא חד משמעי. במקרה בו רכשתם סגירת מרפסת והמיקום בו תציבו אותה הינו חלק מהבית בו אתם מתגוררים (גם אם מדובר במיקום שנמצא בגבול בין הבית לשטח ציבורי), לא נדרשים היתרי בנייה. יחד עם זאת, רבים הלקוחות שמעוניינים להרחיב את שטח המרפסת ולהתקין סגירה בתחום החדש. במקרה זה כדאי לברר האם אכן נדרש היתר או שהנכם יכולים לעוף עם הדמיון בעיצוב המרפסת החדשה שלכם. בכל מקרה, ההמלצה היא כמובן לא לקחת סיכונים ולברר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *