עיצוב הדירה שלכם הוא תהליך אותו תוכלו לעבור עם מעצב פנים. התפקיד של המעצב הוא לעזור לכם להשיג את המרב מהחלל שלכם וליהנות מהבית בהתאם לציפיות שתגדירו איתו. תפקידו של המעצב הוא לייצג אתכם ואת הרצונות שלכם ולא את החלומות שלו. מכאן יתכן שתשאלו כיצד אפשר למצוא מעצבי פנים מומלצים ועל כך נענה במאמר זה.

מעצבי פנים מומלצים חייבים להיות בעלי ניסיון

בעל המקצוע שתרצו שיסייע לכם להפוך את הבית למקום שחלמתם עליו תמיד חייב להביא איתו ניסיון. תוכלו לראות אם יש לו ניסיון דרך תיק העבודות שלו (ופעמים רבות תוכלו לראות דוגמאות לעיצוב באתר האינטרנט שלו) ותוכלו גם לבקש לשוחח עם לקוחות קודמים ולשמוע אם הם ממליצים על מעצב הפנים.

שיחת הטלפון והפגישה הראשונה

חשוב לדעת כי מעצבי פנים מומלצים צריכים להתאים לכם באופן אישי. לכן ישנה חשיבות גבוהה לשיחה ולפגישה הראשונה. כבר במפגש הראשון תוכלו לבדוק אם המעצב קשוב לרצונות שלכם או אם הוא מעוניין לדבר רק על עצמו ועל היכולות שלו. כמובן, בפגישה זו תרצו לראות עבודות קודמות ולהתרשם מהתהליך שאתם תוכלו לעבור איתו, אך סמכו גם על התחושה האישית שלכם וזכרו כי אתם עומדים לפני תהליך חשוב וככל הנראה גם חד פעמי.

השירותים שיינתנו לכם

מעצבי פנים יכולים ללוות אתכם לאורך הפרויקט בדרכים שונות. יש שיבחרו לעסוק בתחום התכנון בלבד ויש שילכו אתכם לאורך כל הדרך, כולל בחירת צבעים לחדרים השונים ובדיקה כי הקבלנים ואנשי המקצוע שיכנסו לביתכם אכן עושים את עבודתם. אתם היחידים שיכולים להחליט עד כמה חשוב לכם שהמעצב ילווה אתכם לאורך הדרך. בכל מקרה, תצטרכו כבר בתחילת הדרך להבין מה כולל השירות ולמה אתם יכולים לצפות.

השתמשו באינטרנט

לשמחתנו האינטרנט יכול לשמש אותנו גם כאשר אנחנו מחפשים מעצבי פנים מומלצים. ראשית, תוכלו לחפש אחר מעצבים, לראות את תיק העבודות שלהם ולקרוא על התפיסה שלהם. לאחר מכן בחיפוש מעמיק תוכלו לקרוא המלצות או בעיקר לוודא שאין דיס-המלצות שיכולות להשפיע על ההחלטה שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *