דקים סינטטיים לא דורשים תחזוקה

במרפסת, בחצר או סביב הבריכה, אין ספק שיש לדק יתרונות רבים, וזו בדיוק הסיבה לכך שהוא מככב בבתים רבים כל כך בישראל. אלא שלא פעם מתעוררים הלבטים, האם עדיף לתכנן דק עץ או דווקא דק סינטטי. לשתי החלופות יש יתרונות, אבל אם נודה באמת – הדק הסינטטי מצליח לחפות על נקודות התורפה של העץ הטבעי, ובפרט בסוגייה אחת מרכזית: התחזוקה.

דק עץ – פחות אקולוגי, יותר מורכב

אנשים רבים נוטים לבחור בעץ הטבעי, משום שהם נהנים מהמראה המרשים שלו. עם זאת, רבים מהעצים האיכותיים, כמו דק איפאה, נדירים היום הרבה יותר. יש לכך סיבות שונות, אבל בעיקר מדובר בתוצאה של רגולציה (לצמצום הפגיעה ביערות הגשם) ושל מקורות אספקה מועטים יותר. זו גם ההוכחה לכך שדק עץ הוא הרבה פחות ידידותי לסביבה. כשמוסיפים לתמונה גם את התחזוקה המורכבת שלו, אפשר להבין למה דק סינטטי הוא פתרון פשוט, יעיל ונוח הרבה יותר.

דק סיננטי לעומת דק עץ

כדי להמשיך וליהנות מהמראה המרשים והיוקרתי של דק העץ, אנחנו צריכים לעבוד קשה למדי. למעשה, למרות שהעץ עצמו נחשב לחומר גלם זול יחסית, עלויות התחזוקה שלו משמעותיות מאוד. מי שיבחר לוותר על פעולות התחזוקה ימצא את עצמו עם דק דהוי ושחוק, סדוק ובלוי, ואת הכתמים שהצטברו עליו לאורך זמן הרבה יותר קשה לנקות. מנגד, דקים סינטטיים הם פשוטים הרבה יותר. עם מים וסבון תוכלו לנקות אותם בכל רגע נתון, ובלי צורך בחומרי ניקוי מיוחד, בלי ללטש או לצפות את הדק ובלי לחשוש מפני פגיעה במראה שלו בעקבות החשיפה הממושכת לשמש (או לרטיבות).

דק סינטטי – תחזוקה מינימלית, אם בכלל

המראה הנפלא שלו והתחזוקה המינימלית הופכים את הדק הסינטטי לפתרון המועדף על רבים מבעלי הבתים, וגם על עסקים ומוסדות שמעדיפים לתכנן דק שדורש מהם הרבה פחות עבודה, זמן או כסף. אל התחזוקה הנוחה כדאי להוסיף גם את השימוש בחומרים ממוחזרים, כך שהדק גם ידידותי יותר לסביבה. עם תהליכי ייצור מתקדמים ובקרת איכות המתבצעת באופן קבוע, הדקים הסינטטיים הם כל מה שצריך כדי להפוך את החצר למרחב נעים ומזמין הרבה יותר, בלי לעבוד קשה, בלי לדאוג לעלויות שיידרשו על תיקונים וליטושים, ואפילו בלי לדאוג לעצים שנכרתים במיוחד בשבילנו.

כעת אפשר להבין מדוע הדקים הסינטטיים של חברת TREX הפכו לבחירה המבוקשת ביותר בקרב לקוחות פרטיים, עסקיים וציבוריים. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בטלפון מספר: 077-997-3060 או לבקר באתר האינטרנט שלנו בכתובת: https://trex.co.il/.

דקים סינטטיים

צרו קשר עכשיו!