דלתות לחדרים

דלתות לחדרים

דלתות לחדרים

מעוניינים לדעת כיצד לקבוע את סגנון דלתות הפנים בבית? במאמר זה ננחה אתכם כיצד לבחור באופן מיטבי את הדלתות. המאמר ייתן דגש על התחומים הבאים: אקוסטיקה, עמידות, חסינות אש, חסינות מים, ואי רגישות ללחות ושינויי טמפרטורה. כמו כן, יספק המאמר מידע על אפשרויות העיצוב הפיזיות של המעטה החיצוני; אופציות שונות לגילוף וחריטה.

דלת לחדר האחסון או חדר הארונות

יש לכם בבית חדר לאופניים, לארונות או לכל רכיב אחסון אחר? שם, היתרון הגדול הוא שגם דלת פשוטה ביותר תתאים ותספק לכם עמידות מלאה. זה לא חדר מאוכלס ולכן לא נדרשת בו אקוסטיקה. זה גם לא חדר שיש בו לחות או שהטמפרטורה בו משתנה כמו במטבח ובמקלחת. לכן, ניתן לחסוך אלפי שקלים ולרכוש דלת ב- 900 ₪ לכל הפחות, ו- 1,200 ₪ לכל היותר, מחומר WPC, פסולת פלסטיק ועץ. חומר זה מגיע עם מילוי כוורת קרטון. בעוד בחדר המגורים הוא חדיר רעש, ובחדרי המטבח והמקלחת הוא צפוי להתבקע עקב הטמפרטורה המשתנה, בחדר ארונות הוא ממש מושלם ויכול לשרת את הדייר לפרק זמן של שנים רבות ללא תקלות.

דלתות לחדרי השירות: כביסה, מטבח ואמבטיה

דלתות לחדרים אלו צריכות להיות פולימריות. בשונה מדלתות WPC, אלה דלתות PVC, פולימריות יצוקות, אשר מספקות לדייר 100% עמידות בכל מצב. המילוי הנדרש עבור דלתות אלו יהיה מילוי קלקר באמבטיה ובחדר הכביסה, ופלקסבורד במטבח. בעוד קלקר מספק הגנה הרמטית מחדירת רטיבות, פלקסבורד מספק הגנה בעוצמה זהה מפני אש. דלת הקלקר מספקת הגנת אש במשך 20 הדקות הראשונות לבעירה.

דלתות לחדרי המגורים והשינה

עבור חדרים אלו, מומלץ לבחור דלתות פולימריות במילוי פלקסבורד. דלתות אלו מספקות הגנת אש מלאה, ועשויות מהחומרים החזקים והעמידים ביותר. הן לא מתבקעות, לא נשרטות ונשמרות כחדשות למשך שנים רבות. דלתות אלה מספקות גם אקוסטיקה מלאה, כולל מרעשים עזים במיוחד בחגים ומתחת לצירי תנועה ראשיים.

תמורות שניתן ליישם בעיצוב דלתות החדרים

דלת לחדר האחסון או הארונות – שינוי צבע, שינוי סוג עיצוב הידית מעגול למלבני, או מידית אנכית לאופקית. לא ניתן לשנות את הצורה מחלקה למגולפת ומכופפת.

דלתות לחדרי שירות, מגורים ושינה – שינוי צבע, שינוי סוג עיצוב הידית מעגול למלבני או מידית אנכית לאופקית, שינוי המעטה החיצוני מחלק למגולף או למכופף בהתאם לצורך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *