דלתות הדף

בימים בהם המצב הבטחוני אינו רגוע כלל ועיקר, ואנשים רבים במדינה חיים תחת איום מתמיד של רקטות, חשוב שהבית ומוסדות החינוך יהיו מוגנים בהתאם. היום כל תושב באיזור סיכון מכיר את ההוראות וההנחיות במידה ונשמעת אזעקה. דלתות ההדף המותקנות בחדרים מוגנים שונים מהוות את האטימה ההרמטית של רסיסים והדף אפילו בעת פיצוצים חזקים וקרובים במיוחד, אך עם זאת מאפשרים כניסה ויציאה חלקה של בני אדם מהדלת. כמובן שדלת הדף חייבת להיות מותקנת באופן טוב ומקצועי על מנת שתיסגר ותפתח באופן חלק ובכל זאת תשמור על כל תכונותיה החשובות- הגנה ושמירה על בטחונכם.

דלתות עם עוצמה

דלתות הדף הן דלתות חזקות במיוחד שמתוכננות עבור צרכים ספציפיים מאוד. בכל כניסה לממ"ד תוכלו לראות דלת הדף אשר נותנת מענה למיגון החדר וכשמה כן היא, מונעת את ההדף וגם את החדירה של ירי או רסיסים אל תוך החדר המוגן. את דלתות ההדף נוכל למצוא לא רק במ"מדים אלא גם בשירות צה"ל וכן בארגונים בטחוניים שונים. דלתות הדף הן מסיביות במיוחד ומשקלן מגיע למאות ק"ג. דלתות ההדף חייבות להיות על פי התקן ועל פי ההנחיות המעודכנות של פיקוד העורף. חשוב שדלתות ההדף יהיו מותאמות בדיוק לחדר בו הן מותקנות וזאת על מנת להפוך את החדר להרמטי בכל צורה שהיא. זו הסיבה שאת דלתות ההדף חשוב להתקין באמצעות מומחים לתחום.

לא משחק ילדים

התכנון של דלתות הדף חייב להיות מדוייק ויסודי, לכל חדר עשוייה להתאים דלת אחרת על פי המיקום, הגודל והצורך שאותו ימלא החדר. לעיתים דלת כזאת צריכה לאפשר לאנשים רבים להכנס דרכה בבת אחת, וגם כאן התכנון הוא שונה וצריך להיות מותאם לצורך. כשאתם זקוקים לדלת הדף טובה שתבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, אנא פנו לחברה אמינה שיודעת את העבודה באופן מלא, זאת על מנת להעניק לביתכם או למוסד הרלוונטי את ההגנה הטובה ביותר. הביטחון והידיעה שיש מקום שבו ניתן להתמגן בפני רסיסים, הדף וצרות אחרות- נותן את תחושת השלווה והביטחון הנדרשת לילדים ולמבוגרים כאחד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *