לפני מספר חודשים הארץ רעשה על מיכל האמוניה בחיפה ומהכוונה של עיריית חיפה לסגור אותו. כך נחשפנו לנושא אשר כמעט ואינו מדובר והוא הנושא של חומרים מסוכנים ובפרט של הובלת חומרים מסוכנים. לכאורה בעולם מושלם לא היינו מסכנים את הסביבה בה אנו חיים ואת האנשים ועושים הכול בכדי להבטיח כי לא יהיו במדינת ישראל חומרים מסוכנים. אך אתם חייבים לזכור כי החומרים הללו הכרחיים לניהול תקין של חברה והם משמשים מפעלים בתעשייה, בתי חולים, וחברות ציבוריות וגופי ביטחון ועל כן יש להם משמעות אדירה לחיינו ואת זאת אתם חייבים לקחת בחשבון. על רקע יש לציין כי הובלת חומרים מסוכנים היא חלק הכרחי וזאת מכיוון שלא ניתן לנהל את חיינו ללא חומרים אלו. כמובן שאנחנו חייבים להבטיח כי ההובלה תתבצע בצורה הטובה ביותר שיש וזאת בכדי להקטין את הסיכון לרמה אפסית.

הובלת חומרים מסוכנים

האם כל חברת הובלות יכולה להוביל חומר מסוכן?

עליכם להבין כי הובלת חומרים מסוכנים מחייבת מומחיות, מקצועיות, התאמה של המשאיות, והכשרת צוותים מתאימים אשר יובילו את החומרים. לכן ניתן לומר בביטחון רב כי ממש לא כל חברת הובלה יכולה להוביל חומרים מסוכנים ועל כך אתם חייבים לתת את הדעת. עליכם להפנים כי יש הבדל אדיר בין הובלה של ציוד בבית ובין הובלה של חומר מסוכן ואת זאת אתם חייבים לקחת בחשבון. על כן אם אתם עומדים להוביל חומרים מסוכנים אנחנו ממליצים לכם לפנות אך ורק אל חברה אשר מומחית בכך ואשר יכולה לשרת אתכם בצורה הטובה ביותר שיש וללא כשלים או בעיות ואת זאת אתם צריכים לזכור.

וודאו כי נהלי חברת ההובלות מקפידים על הוראות הבטיחות בעת ההובלה

אין ספק כי הובלה של חומר מסוכן חייבת להיעשות בהתאם לנהלים ברורים וללא לקיחת אף סיכון. על רקע זה אנחנו ממליצים לכם לבחון את הנהלים של חברת ההובלה לפני שאתם בוחרים בה. כך תדעו כיצד פועלת החברה ותדעו האם היא מקפידה על בטיחות או לא וזוהי נקודה חשובה ביותר שאתם צריכים לחשוב עליה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *