הדפסת טמפון- מה ההבדלים בין השיטה הישנה לשיטה החדשה ומה מקבלים?

יש לכם עסק ואתם מעוניינים לצאת עם מגוון מוצרים ממותגים, כאלו שתוכלו למכור בעצמכם או תוכלו להעניק כמתנות או כקד"מ ללקוחות? הדרך היעילה והטובה ביותר לעשות את זה היא באמצעות הדפסת טמפון.

מדובר בשיטה ייחודית המספקת תוצאות מדהימות. באמצעות הדפסת הטמפון, תוכלו לקחת מוצרים כמו כוסות, זכוכיות, עטים ועוד ולהפוך אותם למוצרים ממותגים.

היתרונות של דפוס הטמפון על פני שיטות הדפסה אחרות באים לידי ביטוי במהירות וביכולת השימוש במספר צבעים. לאחר הדפסה בשיטה הזאת, המוצרים אותם תקבלו יראו איכותיים, מלהיבים ובהחלט יעשו עבורכם את עבודת המיתוג לאורך זמן. הרי אתם בוודאי לא רוצים לתת עט מתנה ללקוח רק בשביל שאחרי כמה חודשים של שימוש השם שלכם יתחיל לדהות, נכון? הדפסת הטמפון עוזרת להארכת חיי ההדפסה.printer-1248284__3401

יש שתי שיטות להדפסת טמפון. שיטה חדשה ושיטה ישנה- הנה הסבר קצר על כל אחת מהשיטות:

השיטה הישנה

לשיטה הישנה יש שם נוסף- השיטה הפתוחה. אם אי פעם יצא לכם להתקל בזה תדעו שמדובר על הדפסה בשיטה הישנה. בשיטה זו- הדמות נצרבת על לוח המקור, ובעזרת מגב ייחודי הדיו נשאר אך ורק באזור המיועד. הכרית המעבירה את הדיו ממוקמת מעל האזור השקוע, ובעזרת פעולת לחיצה סופגת את הדיו ומעבירה אותו על גבי המוצר הנדרש.

השיטה החדשה

זאת שיטה שגם לה יש שם נוסף- השיטה הסגורה. בשיטה זו הדיו מוצף ומיכל הדיו עובר למעשה מעל הדמות אשר שקועה בלוח. המיכל שלעצמו משמש אותנו כמגב והוא זה שמנקה גם את הלוח מהדיו. ההבדל העיקרי בין השיטות הוא שבשיטה זו- הצבע נשמר לכל אורך תהליך ההדפסה. אף על פי שזמן העבודה הוא ארוך יותר, בשיטה החדשה אין צורך בדילול, והוא אינו מושפע מכל מיני גורמים חיצוניים שיכולים לפגוע באיכות ההדפסה כמו גרגירי אבק, לדוגמא.

בדיקה קצרה ברשת תעזור לכם למצוא את המקומות המומלצים ביותר להדפסת טמפון. זכרו- אם אתם רוצים להשיג תוצאות מדהימות ואיכותיות לטווח ארוך, זה כנראה ההדפסה בה כדאי לכם לבחור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *