בשנים האחרונות משרד הגנת הסביבה מבצע את תפקידו בצורה הרבה יותר יעילה ואיכותית. המשרד שומר על האזרחים מפני זיהומים ומקדיש תשומת לב מרבית למזהמים מכול הסוגים. זה כמובן דבר מאוד מבורך מכיוון שכך האזרחים יותר בריאים וסובלים פחות ממחלות הנגרמות כתוצאה מזיהומים בסביבה. העובדה כי התנאים הוקשחו מובילה לכך כי מפעלים רבים יותר ויותר מבינים כי הם צריכים לבצע בדיקות באופן תדיר ולוודא כי הם אינם מזהמים את הסביבה. כחלק מכך יש לבצע בדיקה ודיגום ארובות בהתאם לדרישות המשרד להגנת הסביבה. עלינו להבין כי ארובות יכולות להיות מזהמות מאוד ועל כן אנו חייבים לוודא כי אנחנו עומדים בדרישות של המשרד להגנת הסביבה. עליכם לזכור כי בסופו של יום הארובות מזהמות גם את האוויר שאותו נושמות המשפחות שלכם ועל כן מעל הכול זה צריך להיות אינטרס שלכם שהן לא יזהמו ויגרמו לנזקים.

הקליקו להרחבה אודות אנליזות למזהמים הנפלטים מארובות

בדיקה ודיגום ארובות

הקפידו לבחור מעבדה מומחית לבדיקת הארובות

אז כיצד עלינו לבצע בדיקה ודיגום ארובות בהתאם לדרישות המשרד להגנת הסביבה? האם אנחנו יכולים לבצע זאת לבד ללא עזרה של גורמי מקצוע? התשובה היא שרוב החברות אינן מחזיקות במומחיות בכדי לבצע בדיקה של ארובות והן זקוקות לסיוע של מעבדות מקצועיות בכדי לבצע את הבדיקה. לצורך כך כדאי לפנות אל חברה מומחית בתחום בדיקת הארובות וזאת בכדי להבטיח כי הבדיקה תהיה מדויקת ואמינה. אם תפנו אל מעבדה שאינה מומחית הרי שבהחלט יתכן שהבדיקה לא תהיה אמינה וספק רב אם תעמדו במבחן של המשרד להגנת הסביבה. ככל שהמעבדה שתבדוק אתכם תהיה יותר אמינה ומומחית כך אתם תוכלו להיות יותר רגועים בנוגע לאמינות של הבדיקות.

מה יקרה אם לא אבדוק את הארובות?

אז מדוע בדיקה ודיגום ארובות בהתאם לדרישות המשרד להגנת הסביבה היא כה חשובה? עליכם להבין כי אם המשרד להגנת הסביבה יגלה כי אתם מזהמים באמצעות הארובות שלכם אתם חשופים לקנסות כבדים ואף לאישומים פליליים. הקנסות יכולים להיות מוטלים על המנהלים באופן ספציפי ואתם חייבים לקחת זאת בחשבון ולהימנע מכך על ידי בדיקת הארובות.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *