הדרכות בטיחות בעבודה

הנדסת בטיחות – מה זה אומר?

להחליט שרוצים להקים פרויקטים מסוימים, בין אם זה אירועים עם המוני משתתפים ובין אם זה כל דבר אחר זו לא משימה פשוטה. מעבר לכך שצריך להיות מודעים היטב לניהול הפרויקט ולבצע הכול בצורה הטובה ביותר, צריך גם לדאוג לכל נושא הבטיחות. אתם לא באמת יכולים לפרסם את האירוע שאתם עושים ולא להיות בטוחים שהכול נבדק וכי המוזמנים לא חשופים לסכנות שונות. לכן חשוב לפנות אל מומחה בטיחות שיוכל לתת לכם שירות של תכנון והתקנה בכל הקשור לעניין הזה. הנדסת בטיחות לוקחת בחשבון את כל הנתונים חשובים לגבי הנושא, כמו לדוגמה:

  • רישום העסק

  • קבלת הטפסים הנדרשים

  • ליווי לכל אורך הפרויקט

  • יעוץ בנוגע לבטיחות, לבטיחות אש ועוד

  • הכנת תיק שטח

כל הפרטים האלה ביחד יוצרים את הנדסת הבטיחות במקום ואתם תראו שרק כך תוכלו להיות בראש שקט שהאירוע שאתם מפיקים באמת יסתיים על הצד הטוב ביותר.

ממי כדאי לכם להזמין שירות?

זה לא סוד שיש לא מעט אנשי מקצוע שיכולים לתת לכם שירות בתחום הזה כי יש להם תארים אקדמאים של הנדסת בטיחות. עם זאת לא מכל אחד מהם תוכלו להזמין שירות שיהיה מספיק אמין, מקצועי וכזה שתוכלו לסמוך עליו. לכן בבואכם לבחור ממי אתם מזמינים שירותי הנדסת בטיחות לאירועים או לפרויקטים שונים כדאי יהיה לברר בשבע עיניים אל מי אתם פונים. מה הניסיון של אנשי המקצוע? מה ההשכלה שלהם? האם הם נתנו שירותי הנדסת בטיחות בדיוק בתחום שבו גם אתם זקוקים לסיוע? אין כל טעם להפקיד את המשימה בידי מי שלא מגיע עם מספיק ניסיון ושווה לבדוק כמה שיותר פרטים לעומק.

כמה עולים שירותי הנדסת בטיחות?

זה מאוד תלוי בסוג האירוע או הפרויקט שעליו אתם עובדים כי ככל שהוא יהיה מורכב יותר כך גם המחירים יהיו בהתאם. בנוסף לכך, כאשר מזמינים שירותי הנדסת בטיחות ניתן לראות שיש גם הבדל במחירים בין מספר אנשי מקצוע שונים ולכן ברור מדוע עדיף לפנות אל כמה אנשי מקצוע ולבדוק איזה סכומים הם דורשים. הצעת המחיר שלה אתם מסכימים חייבת להיות הגיונית וכזאת שנכנסת לכל התקציב שלכם כי חבל יהיה להיכנס להוצאות שאח״כ יהיה לכם קשה לעמוד בהן. הבטיחות אומנם חייבת להיות מעל הכול אך זה בפירוש לא אומר שעליכם לשלם על שירות כזה מחיר גבוה מידי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *