אם אתם בחיפוש אחר בתי דפוס, יש לבדוק מה הצרכים שלכם. חשוב לבדוק אם בית הדפוס שבחרתם בו, מסוגל לבצע גם דפוס אופסט שהוא נחשב לאיכותי ביותר. הדפסות מסוג אופסט, מתאימות ללקוחות שמעוניינים כי ההעתקה תתבצע בכמות קטנה יותר של מוצרי דפוס שחשוב כי ימשכו את העין, כגון פלקטים לכנסים, קטלוגים ועוד. כאשר מדובר בכמויות גדולות של מוצרי דפוס, יש לבחור בדפוס דיגיטלי שיהיה איכותי וחסכוני בעלויות. מי שמעוניין בעותקים שונים, כדאי כי יברר על העתקות שמש. העתקה זו, הינה טכניקה של חשיפה של חומרים כימיים לאור. רוב הלקוחות שזקוקים להעתקות שמש, הם: אדריכלים, או מהנדסים שמכינים סקיצות גדולות במיוחד עבור לקוחותיהם.

 

בתי דפוס שמתמחים בהדפסות ספרים

ישנם כל מיני סוגים של בתי דפוס כמו כאלה שהם נישה שמדפיסים ספרים, חוברות, עיתונים א קטלוגים, הוראות הפעלה למכשירים מסוימים ועוד.ישנן הוצאות ספרים שעובדות רק עם בתי דפוס שמתמחים בהדפסות מסוג זה. חיסכון נוסף הינו כאשר אתם מקבלים שירות כמו עיצוב גרפי בבית הדפוס שבו תדפיסו את כרטיסי הביקור, פליירים, פלקטים ועוד.  למעצבים גרפיים שעובדים בבתי הדפוס השונים, יש ניסיון עשיר של עיצוב כל סוגי עבודות ההדפסה.. חשוב לברר לפני שמגיעים לבית הדפוס, איזה סוג של עבודות הוא מספק.

שירותי דפוס באמצעות האינטרנט

בעידן החנויות המקוונות באינטרנט, אנו עדים כי בתי דפוס רבים, מספקים שירותי דפוס באמצעות הזמנה באינטרנט. מי שמעוניין בדוגמאות מסוימות יוכל לבחור או לשלוח את הלוגו של בית העסק, לשלם באמצעות כרטיס אשראי באתר בית הדפוס שהוא מאובטח ולקבל את המשלוח עד לבית העסק. שירות זה, חוסך הרבה זמן ותוכלו להסתייע בו במקרה הצורך. גם בנושא קידום המכירות, ישנם כל מיני בתי דפוס שמתמחים בהדפסה של מוצרי קידום מירות כמו למשל על עטים, על יומני עבודה, לוחות שנה וחולצות או ספלים. מוצרים אלה הם מוצרי פרסום ושיווק של בית העסק ומוענקים בחגים ללקוחות קבועים וחדשים. גם מוצרי קידום מכירות, ניתן להזמין באמצעות האינטרנט מבתי דפוס שמתמחים בתחום זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *